Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki pipa még a Jobbikra amiatt,...

Ki pipa még a Jobbikra amiatt, hogy nem lépnek vissza a számukra esélytelen körzetekben?

Figyelt kérdés
Szerintem miattuk nem lesz Viktator leváltva. De akkor a nép elkergeti a Jobbikot is. De ezért a viselkedésért lehet, hogy már a szavazáson tömegesen büntetni fogják a Jobbikot?! Apám is pont tegnap mondta, hogy így másra fog szavazni listán és egyéniben is. Pedig Ő 8 éve és 4 is a Jobbikra szavazott mindkét platformon. Másnak is ez a véleménye???

2018. márc. 24. 10:01
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
66%
A különutas politika most nem lesz kifizetődő, mert más a szent cél. Ez most megbosszulja majd önmagát. Most én is másra fogok X-elni. És nagyon úgy néz ki, hogy egyéniben baloldalra, mert az én körzetemben ők esélyesek. A listán még gondolkodom, hogy minek van értelme. Lehet, hogy ott sem fogok. Még meglátom.
2018. márc. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon úgy néz ki, hogy a szavazók jelentős része mára átlátta a választási rendszerbe kódolt fidesz győzelem ellenszerét és hajlandó a legesélyesebb egyéni jelöltre szavazni.
2018. márc. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
42%

hahahahahahaha


itt csak egy dolog van bekodolva, a fidesz gyozelme!

2018. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
49%
Én akkor lennék pipa, ha visszaléptetné! Egy jobb oldali miért lépne vissza egy baloldali javára??? Alapvetően jobbikos vagyok, ha visszalépne a jobbikos, akkor a fideszesre szavaznák, az tuti.
2018. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
61%

Miért lépjen vissza egy baloldali javára, pláne úgy, hogy a legtöbb helyen a magát "baloldalinak" mondó ellenzék sem képes egy jelölt mögé beállni?


Egyébként én ha visszalépne se szavaznék attól egy baloldali vagy liberális párt jelöltjére. Minek szavazzak rájuk? Gyökeresen mást gondolok a közéletről, mint amiket ők hirdetnek.

2018. márc. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 Koplárovics Béci ***** válasza:
98%
Tedd félre a vörös ködöt, és gondolkodj egy kicsit. Ha a Jobbik lenne olyan helyzetben, hogy az amúgy esélytelen baloldaliak visszalépnének, akkor simán leváltanák Orbánt, akkor te el tudnál fogadni egy Jobbik kormányt baloldaliként? Neked, baloldaliként az elfogadhjtó választási eredmény lenne? Akkor miért gondolod, hogy fordítva igen?
2018. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
22%
Vannak, akiknek nem célja most leváltani Orbánt. Vagy annyira makacs, hogy azt gondolják, hogy a Jobbiknak egyedül fog menni. De ez kb 100%,hogy nem fog. Egy kis realitás kéne szoruljon az emberekbe. Akik nem akarnak együttműködni, most mind hazaárulást követnek el és ezzel Orbán regnálását biztosítják még 4 évre.
2018. márc. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
6. Ez a több jelöltesdi 4 évvel ezelőtt sem működött. 10 egyénire volt elegendő.....
2018. márc. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 hájaaa ***** válasza:
31%
Terjengenek olyan pletykák, hogy a háttérben azért ők már megegyeztek, csak kivárnak a választások vége felé, hogy a fidesz ne tudjon rá reagálni érdemben.
2018. márc. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
81%

"és hajlandó a legesélyesebb egyéni jelöltre szavazni."


Igen, ez egy okos emberre elmondható. De sokan pl azt se tudják, kik indulnak a körzetükben, nem hogy azt, ki a legesélyesebb.

2018. márc. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!