Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha te lennél a miniszterelnök...

Ha te lennél a miniszterelnök Magyarországon?

Figyelt kérdés
Hogy oldanátok meg az egészségügy helyzetét.
2018. márc. 24. 20:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%
200 milliárdot nem költenék stadionra. Nem olyan nehéz ezt kivitelezni ha nem vagy ekte bűnöző. A többit a tb-ből pótolnám.
2018. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
11%
1# jah gondolom megemelnéd a tb-t legyen kevesebb a fizu
2018. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Biztos akadna rá EU forrás is, nem hiszem hogy csak helyi Fideszes kiskárolyok és potentátok kitömésére adna pénzt az EU...
2018. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Addig fideszes valami, ameddig meg nem tudja mi az a kórházi várlólista. Lehet addigra már késő neki...
2018. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
En ha jól tudom a politikusoknak egyik Budapesti kórházban van egy csúcs szuper, nekik kialakitott szárny. Ahova a rokonaik is kerülnek. Ezért bele sem látnak abban ami ott folyik...
2018. márc. 24. 20:46
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos nincs sem lehetőségem, sem időm arra hogy a teljes költségvetést végignézzem, de biztos hogy kapnék olyan kiadásokat, amikből az orvosi és ápolói fizetéseket meglehetne növelni, illetve nagy hangsúlyt fektetnék arra is, hogy a kórházakat felszereljük olyan eszközökkel amelyek hatékonyabbá tudják tenni az ott végzett munkát.


Így a semmiből pl. a nemzeti konzultációkat nem tartottam volna meg, a Soros kampányt sem, az állítsuk meg Brüsszelt kampányt sem, az eredménytelen népszavazást sem, stadiont sem építettem volna ennyit, kisvasútat is hanyagoltam volna, letelepedési kötvények is veszteséges volt, egy percig se csináltam volna azt sem, az állami cégeknél törzsgyökeres átalakítást csinálnék (1-1 helyen olyan pénzbaxás történik, hogy elképesztő, állami kézben vannak, és senkinek nem érdeke, hogy költséghatékonyan működjenek), mindenféle luxuskiadást felszámolnék, és nagyon meghúznám az országunk "nadrágszíját".

2018. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Kihajtanám az összes orvost az országból és megötszörözném az ápolónők fizetését.
2018. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%

*7


Mi bajod az orvosokkal?

Mellesleg, ha nincsenek orvosok, a diagnózist sem fogja senki felállítani, ugyanis a nővéreknek az ápolás a dolguk.

2018. márc. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
29%

"biztos hogy kapnék olyan kiadásokat, amikből az orvosi és ápolói fizetéseket meglehetne növelni, illetve nagy hangsúlyt fektetnék arra is, hogy a kórházakat felszereljük olyan eszközökkel amelyek hatékonyabbá tudják tenni az ott végzett munkát."


Mindez megtörtént, és tovább folytatódik, és még stadionra, kisvasútra, kampányra is maradt pénz. Ellentétben az előző kormányzattal, mikor úgy szüntettek meg kórházakat, hogy még stadionok sem épültek. Lehet választani.

2018. márc. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%

# 9/9 Időpont ma 21:04


Ha valaki annyira oktalan, hogy nem tudja hogy világválság volt az idő tájt, akkor ne akarjon politika témában vitatkozni.

2018. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!