Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor mikor védett...

Vona Gábor mikor védett asszonyverőt?

Figyelt kérdés

Nem a magyar politikai hírek az életem központjai, szóval elnézést kérek amiért nem tudok az ügyről ha létezik.

Testvéremmel beszélgettünk ma a pártokról és azt mondta ő nem szavaz olyanra, aki azt állítja, hogy "mindenkinek eljárhat a keze egy házasságban" (Vonára gondolt). Az említett szövegről (vagy hasonlóról) se cikket se semmit nem mutatott, én pedig nem találtam, szóval titeket kérlek, hogy ha létezik ilyen, akkor elküldenétek?


2018. márc. 27. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Feltehetőleg fogalma sincs miről beszél. Gondolom valami 888-as propagandista cikket olvasott... Nem szabad semmit sem elhinni forrás nélkül (pláne így a kampány hajrájában). És ha van forrás sem árt a forráskritika
2018. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 SZücsöm ***** válasza:
63%
Asszony verő ? Az csakis Orbán lehet. Szegény felesége szerintem most is kecskeméten lábadozhat.
2018. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nahát!

Nem tudom,de érdekelne. nemis.Kissé kacsaszagú hír.

Kicsit egyébként tabusítva van ez fizikailag tettlegesség.

Ha van olyan bar@om férfi aki olyan értetlen hogy még kultúremberként is azt mondom hogy az ilyet ütni kell,akkor miért ne lehetne ilyen nőben is?

Én hiszek a nemek egyenlőségében!.de komolyan!

Egyszerűen tényleg van olyan ember aki olyan reta@rdált hogy annak aztán magyarázhatsz!

Ez az én esetembe elmélet csupán mert még sosem alkalmaztam. Pedig de sokszor lehetett volna.

Dehát nem így intézzük az ügyeket.

Maghát nemis lenne gusztusom ilyen lealacsonyító pofozkodáshoz meg hempergéshez.

Ezzel egyébként arra is választ kaptunk miért vannak vezető pozícióban mindenféle erőszakos ostoba gyöker@ek.

Mert a kultúrember kitér. Azok meg megvalósítják magukat.

A gyö@kér keresztül vág a csibes@zarral teli udvaron. Aztán bemegy a lakásba simán.

,,Majd főtakarítják a nappalit azé'vannak höhö"


Szomorú dolgok ezek

2018. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Amikor kipattant, hogy az alelnöke egy bizonyos ügyben úgy igyekezett hallgatásra bírni egy beosztottját, hogy száraz seggbekukit ígért neki, ha nem megfelelően viselkedik, az elnök úr azt nyilatkozta, hogy a magánéletben mindenkivel előfordul, hogy ilyesmi csúszik ki a száján, de azért nem szép dolog.
2018. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%

Az ellenzéki média roppant hiteles, mert nem adja le a valódi híreket.


Nos, Vona Gábor kiállt a Jobbik alelnöke mellet, aki ezt mondta a gyengébbik nem egy képviselőjének. Érzékeltette vele is hogy ő a gyengébbik nem :(


Janiczak Dávid: – Igen, de ezt neked nem szabad tudni


Bézsenyi Bernadett: – Jó.

J. D.: – Alexának sem, meg Petinek sem…

B. B.: – Oké, senkinek nem mondok semmit!

J. D.: – Oda dobod föl a pi_**ádat!

. B.: – Hagyjál már!

J. D.: – Szárazon k*lak se*_*be az összes fa***al!”


[link]


Vona kiállt párttársa mellett, aki alelnök jelenleg még :P


Janiczak: Pedig egy csúnya… nőnek sem néz ki…


Alpolgármester: Nem megy félre. Azt a k_rva anyja!


Janiczak: Oda dobod föl a pi**ádat!

Bézsenyi: Hagyjál már!

Janiczak: Szárazon k*rlak se**be az összes fa***al!



végig lehet hallgatni a felvételeket ha nem hiszed, persze a 400, átv, eRTL meg Hír tv nem is beszél róla ...


[link]

2018. márc. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval pontosítsunk, nem verésről volt szó.
2018. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3%
Miért mindig a jobboldaliakról derülnek ki az ilyenek, ezekről a keresztény emberekről? Trágár módon szólnak a nőtársaikhoz, verik őket, félrekúrogatnak....és mindig a Fidesz meg a Jobbik.
2018. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
Asszonyverés is van [link]
2018. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez a párbeszéd lefolyt?

Így-e?

Nahát!

Igazán hétköznapi hogy úgy mondjam.

Érthető is.

Én ugyan nem mondanék ilyet mert xar az önbecsülésem meg amúgy is önértékelési problémáim vannak,de ez egy normális egészséges működés!

Rájuk fogok szavazni!

Vona for president!


Naa,aztán látta-e valaki a szóban forgó hölgyet?(bocs,személyt!)

Embert!

Polgártársat!

Lehet hogy ezen megállapítások jogos kritikák nem pont szakszerű előadásban.

A kérdés minden aspektusát körül kell járni.

Engem senki nem fog hangulatkelteni!

Nos tehát?

Természetesen ha a megállapítás jogos és tényeken alapul még mindig lehet azon vitatkozni hogy ki mennyire illetékes ebben,és mért is akarnék az lenni.

Ha a fent említett nőnemű polgártársunk mindennap megeszik egy vastag csík zsírszalonnát,de ezért naponta másfél percig bűntudata van már nem itélhetjük el mint notórius visszaeső zsírd@$isznót aki királylánynak képzeli magát közbe.

Római jog kedves uraim!

A feltevés a kudarc és tévedés szülőanyja!

Mi az amit biztosan tudunk?

Hataskörét ill. kompetenciáját talán túllépve nyilatkozott egy szakmai kérdésről.

Uristen!

Láncra,vasra,máglyára vele!

Még nem jött át neki a közszerep úgy látszik.

Ilyeneket már nem beszélhet úgy mint noname senkijóska korába. Vagy mint akármelyikünk.

És most el is határolódom gyorsan önmagamtól

2018. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Miért mindig a jobboldaliakról derülnek ki az ilyenek, ezekről a keresztény emberekről? Trágár módon szólnak a nőtársaikhoz, verik őket, félrekúrogatnak....és mindig a Fidesz meg a Jobbik."


Nektek ott van nyilvános bohócnak szanyi-elvtársad, bár némely hírek szerint kendermagos petike is két füttyögés közt néha móresre tanítja az asszonyt! ;)

2018. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!