Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel lenne jobb Miniszterelnö...

Mivel lenne jobb Miniszterelnök Vona Gábor mint Orbán Viktor?

Figyelt kérdés

Most mindenki fel van lelkesedve hogy jaj de jó lenne ha Vona Gábor lesz a Miniszterelnök.

De mivel lenne jobb?

Attól még nem lesz kolbászból a kerítés sőt inkább rosszabb lesz Vona Gábor Uralkodni fog nem Miniszterelnök lesz hanem egy Zsarnok.

Legalább Orbán Viktor valóban el látja Elnöki kötelezettségeit támogassa a családokat nyugdíjosokat minden.

Szerintem ha Vona Gábor jut hatalomra akkor ő biztos nem csinál semmit csak hazudozik majd össze vissza.



2018. márc. 29. 09:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Vonamed bin Bozkurt szultánná nevezné ki magát.
2018. márc. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

maszop mivel lenne jobb

Majd beledöglöttek hogy úgy kellett csinálni mintha kormáányoznának.

https://www.youtube.com/watch?v=tzaP2Iq9JPQ

2018. márc. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

"akkor ő biztos nem csinál semmit"


Akkor már jobb lenne!!!!


https://www.youtube.com/watch?v=h_T7bD4pAlE

2018. márc. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Semmivel sem lenne jobb. Tanuljátok már neg, hogy a szélsőség sose jó. Egy normális, alár "oldalfüggetlen" LIBERÁLIS gondolkodású vezetés kellene. De valamiért az emberek nagy része, főleg Magyarországon egyszerűen "kéri a lóf@$zt", sajnos a kilátástalanság viszi az embereket a szélsőségek felé, valamint nincs olyan jelölt, akire egy az egyben rá lehetne mondani, hogy "igen, ő valóban a népért van". A jobboldal, pláne egy szélsőjobb sose szabadna, hogy opció legyen.
2018. márc. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, nem tudom eldönteni, hogy trollkodsz, vagy tényleg ilyen hülye vagy.

Az elmúlt években az Orbán maximum 32 000 Ft támogatást és 1% nyugdíjemelést adott. Ez ló***z, csak annyira elég, hogy néhány már meghülyült nyuggert lenyűgözzön és rá szavazzon.

2018. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen de fogadjunk hogy Vona Gábor nem hogy emelné inkább csökkenti majd a nyugdíjakat és megszorításokat fog bevezetni.


Orbán Viktor most karácsonykor is erzsébet utalványokat osztott a nyugdíjasoknak és most is 12 ezer forintos rezsi jóváírást vezetett be a februári hideg miatt.

2018. márc. 29. 10:15
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Fényévekkel.......


Orbán egyáltalán nem látja el a kötelezettségeit (nézd pl. csak azt, hogy nem tud normálisan válaszolni a parlamentben), van néhány lépése a jó irányba, de semmit nem csinált olyan jól, mint a lopást/mutyizást és a demagóg hazudozást (1000.000.000.000 forintok tűntek el, miközben járhatatlanok az utak, haldoklik az egészségügy és vállalhatatlan az oktatás, a rezsicsökkentést meg valahogy elfelejtették mivel már jó ideje a világpiaci ár felett adják a gázt).


"Vona Gábor Uralkodni fog nem Miniszterelnök lesz hanem egy Zsarnok"


Felcseréled a szerepeket, hallgasd meg a két ember beszédeit, nyilatkozatait, nézz utána a dolgoknak és meg fogod látni, hogy aki itt veszélyt jelent a demokráciára az Orbán (Elég durva ha még nem eset le az ÁSZ-es dolgok (Nekem addig a Fidesz volt a másod preferenciám), és Polt Péter "szorgalmas" munkája alapján).

2018. márc. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel rohadtul tavol allok meg a nyugdijtol, mit erdekeljen engem, hogy amazok kaptak utalvanyt :D en miert nem kaptam semmit, mikor en veluk ellentetben aktiv dolgozo vagyok.
2018. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kérlek egy megszólalást idézz nekem Vona Gábortól, vagy akár a Jobbiktól, ami kimondja, hogy megszorításokat vezetnének be. Egészen addig a mondandód vagy feltételezés, vagy szándékos hazugság.
2018. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Még most a választás előtt még persze Vona Gábor igérget fűt fát de ha majd tényleg megválasztják na onnantól kezdve lesz majd egy zsarnok hátra dől a karosszékében és élvezi ahogy folynak bele a zsebébe a milliárdok.

Korupció fasisztaság stb ő lesz a Magyar Hitler.

2018. márc. 30. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!