Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én eddig Fideszes voltam, de...

Én eddig Fideszes voltam, de most már betelt a pohár?

Figyelt kérdés

Azért ez már, hogy a Mészáros Lőrincék, a kis Mészáros gyerek meg a Semjénék helikopterrel járnak vadászni Békés megyébe, mondván, hogy sz..rok az utak és műfüves pályáról röptetik nekik a nevelt fácánokat, na ez már tiszta Kádár rendszer.

És erre már nem lehet mondani, hogy az ellenzéki sajtó hangulatkeltése, meg Simicska média, stb.

Mert ezt konkrétan azon a földterületen évtizedek óta vadászó, idős vadászok nyilatkozták, akiket kiebrudaltak onnan.



2018. márc. 29. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
De úgyis azt fogják mondani, hogy ez a Sorosbérencek lejárató kampánya csak. Mindent megmagyaráznak ezek, ha kell azt is próbálják megmagyarázni, hogy a fű nem zöld, hanem rózsaszín, csak minden este az ellenzékiek átfestik zöldre Simicska meg Soros pénzéből.
2018. márc. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem voltál te fideszes soha
2018. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Érdekes hogy nálad ez borította ki a poharat.

Én nem Fideszesként felháborodtam az ÁFA emelésen ami 27% lett, a trafikokból lett nemzeti dohányboltmutyin, az állami földek eladásán amiből Lőrinc és családja ezer hektárokhoz jutott, az állami Eximbankos hitelből Andy Vajna kormánybiztoshoz került TV2-n, a közmédián ami nem hív be ellenzéki embereket, az MTI-n ami nem közöl sok ellenzéki közleményt, a titkolt TAO támogatásokon ami a korrupció melegágya, Polt Péter vezette ügyészségen...és ez csak pár példa.

2018. márc. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Libers Pertz ***** válasza:
12%
Te is ott vadásztál év tizedek óta és most fáj, hogy kiebrudaltak onnan, igaze?
2018. márc. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lazy Lover ***** válasza:
72%
már rég rá jöhettél volna milyen hazug tolvaj banda..
2018. márc. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Fizetett troll kérdés; de az tény hogy a Fidesz vezetőkre ráférne már egy jó nagy pofon
2018. márc. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Ja persze, az hogy sok hektáros biogazdaságokat bedarált a kis Mészáros gömböc és sorra nyeri a közbeszerzéseket, a Semjén meg úgy módosította a törvényeket, hogy védett állatokat lőhessen halomra,vasárnapi zárást okozott az teljesen rendben volt neked, de most hogy helikopterrel repkednek az ország legjelentéktelenebb megyéjébe és kidobják a legjelentéktelenebb vadászokat az már megüti az ingerküszöbödet...Hihető történet :D
2018. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Az a baj, hogy túl sok a fideszhívő, akik azt se tudják mit csinálnak, csak szemellenzősen ikszelnek. Fogalmuk nincs mi történt az országban az elmúlt 8 évben. Arra sem emlékeznek milyet szartak tegnap. Csak a fidesz volt, oszt maradjon is, mert szépeket mond attól függetlenül, hogy semmilyen programja nincs a megélhetésre, a nyálasra rágott migránstémán kívül.
2018. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Nagyszerű, akkor most mondj el szavazni (listán a Jobbikra vagy LMP-re, egyéniben a legesélyesebbre).
2018. márc. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem voltal fideszes mert az olyan betegseg amibol nem lehet kigyogyulni :))
2018. márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!