Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mészáros Lőrinc...

Fideszesek! Mészáros Lőrinc hogy lett az ötödik leggazdagabb magyar, amikor pár hónapja csak a nyolcadik volt?

Figyelt kérdés
2018. márc. 29. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Úgy, hogy lényegesen okosabb mint Cukkerberg Márkó.
2018. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Ez a szerencsétlen Lőrinc-barát egy idióta marionett figura: önállóan nem hiszem hogy tud szorozni/összeadni...

Egy báb: aki mozgatja, az az ország legnagyobb tolvaja!

2018. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Gázszerelő nem? Most volt tél, logikus, hogy több munkája volt. Szerintem csak ebből lehetett több pénze.
2018. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki tudja, akinek nem narancslé van az agya helyén, hogy az nem Mészáros pénze, hanem az Orbán-kláné.
2018. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
#4 Nem, az Mészáros pénze! Ennyi maradt nála abból amit az Orbán-klánnak átszivattyúzott az államkincstárból a magán számlákra. Nem véletlen, hogy egy gázszerelőt futtat a maffiavezér, mert ennyi pénz nem lehet hazatalicskázni, ide már csővezetékek kellettek, ahol nagy nyomáson lehet ellopni az ország pénzét.
2018. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Én már sajnálom szegényt, amikor kérdezte egy riporter, hogy befektet-e pénzt nem tudom már épp hova, szinte zavarodottan mondta, hogy nem tudja mit fog megvenni. Legalább világosítaná fel szerencsétlen üzleti mogult valaki, hogy épp mi kerül a tulajdonába.
2018. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
2015-ben még csak a 86-ik helyen volt a 100-as listán, 8,4 milliárd ft-os becsült vagyonával.
2018. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

5: Szerinted miért lapátolnak be mindent az Opusba meg a Konzumba? És miért dobták piacra a részvényeket?

Azért mert majd megveszi a többségi tulajdont egy Szingapúri vagy lichtensteini offsohore cég, onnantól ember nincs aki a pénzt megtalálja.

Ki van ez találva, nagyon okosak a fiúk! Na nem ML, vagy Orbán, hanem az a jogászokból, közgazdászokból álló team, amelyik az egészet gründolja.

2018. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Van ez így. Feltört, mint a balfi "büdös víz".
2018. márc. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Mondd el nekem, hogy okos dolog ezt egy olyan fórumon kérdezni ahol a legtöbben nem Fideszesek hanem utálják őket és nem a kérdésre válaszolnak? Csak mert a legtöbb válaszoló (ennél a kérdésnél) szerintem nem Fideszes vagy talán egyik sem az + nem is a kérdésre válaszolnak. Akkor mi értelme? Egyébként ha már valaki a 8. akkor onnan nem nehéz 5. nek sem lenni, bár gondolom, hogy csak meg akarod világosítani a Fideszeseket, hogy milyen korrupt Mészáros Lőrinc nem? Azért írtad ki így mert ez kevésbé provokatív?
2018. márc. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!