Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsánynak mi volt a fő oka...

Gyurcsánynak mi volt a fő oka hogy otthagyta az MSZP-t, nem érezte működőképesnek?

Figyelt kérdés
volt valami köze hozzá hogy az öszödi beszédet anno nyilvánosságra hozta valaki, "elárulták" onnan? és utána akik vele tartottak a DK-ba onnan politikusok milyen indíttatásból hagyhattak fel a második legerősebb párt javára ezért az új dologért úgymond?
2018. márc. 29. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom miért vesztek össze, de a DK a Gyurcsányisták pártja. Ott mindenki azt hiszi hogy Gyurcsány a legalkalmasabb ember az ország vezetésére, egészen vallásos áhitata van a csávónak, kb olyasmi mint Orbánnak a kemény fidesznyikeknél.
2018. márc. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem csak zavarta, hogy visszaszorult, párton belül is utálhatták, és akart egy új pártot csinálni. A legdurvább arcok meg követték. (Előtte közvetlenül provokálta is az MSZP-vezetőket.) De ez csak egy elmélet. Nem hiszem, hogy ideológiai okai voltak, nekik nincs ideológiájuk vagy elveik.
2018. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen szerintem is sanszos, hogy zavarta hogy a párton belül van ellenvéleménye.
2018. márc. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1.

És tényleg, teljesen igaz! Az amerikai tévében prédikáló hittérítőknek van olyan stílusa, csak másik oldalról.

2018. márc. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szocik is besokalltak egyszerűen.
2018. márc. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#3: Zavarta a párton belüli ellenvélemény? Hát, nem tudom, de akkor ebben nem különbözik Orbántól.
2018. márc. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Talán érezte, hogy az MSZP elindult a lejtőn. Csak azt nem vette észre, hogy ő is.
2018. márc. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Ott hagyta a süllyedő hajót, miután meglékelte azt, vagy 100 helyen.


Aztán létrehozta a DK nevű szektát annak a pár százalék nyuggernek, akik még a mai napig istenítik őt.


Most éppen az a feladata, hogy bebiztosítsa Orbán győzelmét, és jól végzi a munkáját.

2018. márc. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Talán azt kellene vizsgálni, hogy mi volt az oka annak, hogy az MSZP nem támogatta kellőképpen. Az én meglátásom szerint az az ellentmondás, ami Gy.személyiségében az általa hangoztatottak és tényleges egzisztenciális létezése között feszül és hát persze az anyagiak miatti irigykedés. Az már csak mellékkörülmény, hogy Gy nem igazán alkalmas olyan pozicióba, ahol a higgadt, érzelemmentes tárgyilagosság és a minden állampolgár számára egyértelműen hasznos intézkedések meghozatala lenne a lényeges.
2018. márc. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ott már leszerepelt.
2018. márc. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!