Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MSZP nem akar visszalépni?

MSZP nem akar visszalépni?

Figyelt kérdés
Az lmp mindenkinek szimpatikus arra szavazna bal meg jobboldali is viszont az MSZP te nemhiszem.
2018. márc. 28. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség a kérdés. Nem fog visszalépni...
2018. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért lépnének vissza? Ti komolyan azt hiszitek, hogy többet ér nekik a Fidesz leváltása, mint a pénz, amit az egyéniben felállított jelöltekért kapnak? :D Mert akkor tévedtek.
2018. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért lépne vissza? Az LMP sem szimpatikus mindenkinek.
2018. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem erre akartam rávilágítani.
2018. márc. 28. 21:48
 5/10 A kérdező kommentje:
Mármint 2 nek szólt
2018. márc. 28. 21:48
 6/10 A kérdező kommentje:
Az lmp szimpatikusabb több embernek mint az MSZP sokkal 10 ből 8 inkább lmp
2018. márc. 28. 21:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

2018-ban az MSZP-re, a DK-ra, és a Fidesz-re egy normális orszában már nem is léteznének. Egy történelmi mélypontnak tekintenének rájuk.

Szóval én is támogatnám, hogy az emberek inkább az LMP-re szavazzanak, mert igenis ők is kaphatnának egy esélyt.

Az is igaz, hogy jó lenne, ha mindkét oldalon lennének olyan új pártok, akiknek a támogatottságuk elérné a 15-20%-ot, és az embereknek egyből lenne választási lehetőségük. De amíg mindkét oldalon ott vannak ezek a bukott pártok, addig szerintem nem is engednének teret nekik, hogy kibontakozhassanak.

2018. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólásomban az első mondatot egy kicsit rosszul fogalmaztam meg, elnézést érte.
2018. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogy lépnek, az MSZP bizonyítottan a Fidesz fizetett csicskapártja. Csak azért léteznek, hogy szavazatokat vigyenek el az ellenzék elől.
2018. márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerinted a maszop nem akarna visszakerülni a bársonyszékbe? :D


Egyértelműen nem akarnak!

2018. márc. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!