Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek kiszeretnék...

A Fideszesek kiszeretnék végeztetni az ellenzéki politikusokat? Ideje lenne menekülni ebből az országból?

Figyelt kérdés
[link]

2018. márc. 30. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Majd felépül a Ny-i határon is a kerítés mint anno az aknazár, hogy ne tudj elmenni. Azt is azért csinálták állítólag, hogy ne tudjanak bejönni (mintha valaki akart volna).
2018. márc. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Én már elmenekültem 2014-ben :DDD
2018. márc. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Én erről a fideszes bandáról bármit eltudok képzelni, sajnos elég véresszájú társaság, egyre jobban radikalizálódnak a pártjukkal egyetemben.

A hatalom elvette az eszüket.

2018. márc. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem csomagolj, és menekülj! Állítólag három fogatlan nyugdíjas is mondott ilyet, és ha véletlenül pont bevette a Cavintont aznap, akkor erre még estére is emlékezett. A járókeretre fognak felakasztani, ha nem tűnsz el az országból!
2018. márc. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

# 4/4 Időpont ma 09:17


A nyugdíjasok mondták, de Németh Szilárd nem vetette el a gondolatot. Pedig egy gerinccel rendelkező politikus elmondta volna, hogy ilyet ők nem fognak csinálni, és ettől elhatárolódnak.

2018. márc. 30. 09:19
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Nem határolódott el, tényleg? És te elhatárolódtál pl. Márki-Zay-tól, amikor akasztással példálózott? Nyilván nem, ahogy senki más sem az ellenzékből. Úgyhogy pofa alapállás, idióta.
2018. márc. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező miről beszélsz te? Ezt válaszolta a fideszes politikus:


"Németh igyekezett megnyugtatni mindenkit, hogy 3 féle elszámoltatás létezik, "a büntetőjogi a legnehezebb kategória", viszont "az erkölcsi és a politikai a legkönnyebb, ennek eszköze a választás". "Ha nem kerülnek be a parlamentbe, annál nagyobb elszámoltatás nincs" - válaszolta Németh, ám a felbőszült közönség ezzel nem elégedett meg,és többen bekiabálták, hogy "a Gyurcsányt sose vonták felelősségre". Németh azzal hárított, hogy Gyurcsányt nem lenne miért felelősségre vonni, ha nem ülnének bent a parlamentben. Németh Szilárd szavait végig itták a résztvevők, de ez a válasza már nem kapott tapsot."

2018. márc. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

Gratulálok, így kell hazugságot ügyesen terjeszteni!


Kár, hogy megfeledkeztek mindig arról, hogy az internetet nem csak erre lehet használni. Előttem már alaposan meg is cáfoltak téged.


De csak tessék, rettegj nyugodtan.

Nyilván van miért. Az emberek mindig magukból indulnak ki.


Amúgy jó lenne ha legalább a megtörtént valósággal tisztában lennél. Nem ez a kormányzat volt az, amelyik belelövetett a tömegbe, nem ez alatt a kormányzat alatt hozott a bíróság 1 nap alatt sorozatban ítéleteket.

Az elmúlt években volt rengeteg provokáció, ahol mindent megtettek, csak végre legalább egy pofont lekeverjen egy rendőr vagy valakit megrángassanak. Nem sikerült.

Más országban lelövik azt, aki felmászik egy védett személy házára, itt csak segítettek lemászni a Sándor Palotáról, megsimogatták a buksiját és kapott egy ejnye-bejnyét érte.


Az összes rendőri erőszakra csak kamu híreket tudtatok bemutatni, ennyi.

2018. márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy akarják, hát akkor ki ellen lehetne lejárató kampányokat, karaktergyilkosságokat és hasonló ocsmány hazug propagandát folytatni? Úgy kell nekik az ellenzék, főleg egy ilyen megosztott, egymást maró, töketlen ellenzék, mint egy falat kenyér.
2018. márc. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a Fideszes nyuggerek előbb fognak a földbe kerülni mint az ellenzéki politikusok :D
2018. márc. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!