Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted miből lenne nagyobb...

Szerinted miből lenne nagyobb botrány? Ha Orbán meztelenül menne be a parlamenti gyűlésre, vagy ha bejelentené, hogy vannak dolgok amik tetszenek neki az Észak-Koreai Juche ideológiában?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Abból, hogy feltetted ezt a marhaságot kérdésnek.
2010. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

SOS!!!!!!!

HELP!!!!!

2010. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda fantázia van mostanság az emberekben.
2010. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Az első nagyobb botrány lenne. Az indok: a magyar emberek többsége hülye. Azt sem tudják, mi van észak-koreában, így nem háborodnának fel rajta.
2010. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
A magyarországi proletariátus (én így mondom azt, hogy műveletlen bunkó) 98%-a azt sem tudja mi az a dzsucseizmus.
2010. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Az első nagyobb botrány lenne. Az indok: a magyar emberek többsége hülye. Azt sem tudják, mi van észak-koreában, így nem háborodnának fel rajta."


Én is így gondolom, sztem egy nyitottabb és racionálisabb országban, mondjuk Svédországban csak afféle viccnek számítana, hogy pucéran van bent, de az már jogosan felháborodást keltene, hogy egy diktátor eszméivel szimpatizál.

2010. jún. 11. 13:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Elsőből tuti nagyobb lenne.

"Vannak dolgok amik tetszenek"... ez még belefér úgymond.

Inkább az lenne botrányos, ha teljes mértékben egyetértene.

2010. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!