Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politikusok miért a nyugdíja...

A politikusok miért a nyugdíjasok szavazataira hajtanak?

Figyelt kérdés
Miért nem foglalkoznak a fiatalokkal is?
2018. márc. 31. 22:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

mert a nyugdíjasok azok akik szinte teljes számban elmennek szavazni.

míg a fiatalok egyáltalán nem mennek el,a 30-50es korosztály meg alig.

2018. ápr. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az itt sokak által lesajnált nyugdíjasok pontosan tudják, hogy miért mennek el szavazni és azt is, hogy hova kell rakni az x-et. Ők túléltek egy "kádárérát", rendszerváltást ami kissé félre sikerült, naívan beugrottak a 19000 ft-os mézesmadzagnak és ezekkel a tapasztalatokkal a hátizsákban menetelnek a szavazó helységek felé. Az amnéziások szerintem meg azok, akik tíz évre visszamenőleg csak fehér foltokra emlékeznek. Én régi bútor vagyok de nem szenilis és tudom, hogy itt nagy az ellenszél. Más média felületeken pedig pont fordítva van.

8 nap múlva megtudjuk, hogy merre van az arra.

2018. ápr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nagy csend van.
2018. ápr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
4 éve egyértelmű volt,hogy a Fidesz nyer,mostmár annyira nem.Van esélye az ellenzéknek.Bár most megint szokásosan elindultak a lejárató kampányok.Most a Vonát fikázták,hogy az ő plakátjaikon miért nincs kinn a feje,amikor az összes többin kint van.Bár az MSZP körül möst egy ideje minden nyugis,nem csodálkoznék ha jövő héten kiderülne valami egetrengető.
2018. ápr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!