Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez az agresszivitás most a...

Bratilla kérdése:

Mi ez az agresszivitás most a választások miatt?

Figyelt kérdés

Máskor nem volt ennyire elmérgesedett a helyzet, vagy rosszul látom? Mindenki fúj a határontúliakra, Orbánra, a migránsokra, Sorosra stb... Az emberek azzal fenyegetőznek, hogy megkeresik egymást és nem folytatom..


Miért kell ennyire megőrülni?


2018. márc. 31. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Mert a baloldal toleráns. kivéve ha más a véleménye valakinek mint neki.
2018. márc. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Én pont ma néztem a youtubeon fideszes nyugdíjas kulcsszavakkal videókat. Én semleges és apolitikus vagyok, de pont azt látom, hogy leginkább a Fidesz rajongók azok, akik képtelenek tolerálni, ha valaki mással ért egyet. Megrendíthetlen tudásnak és bölcsek kövének kezelve a saját álláspontjukat, 60-70éves nyuggerek verekednek és ocsmány szitkokkal illetik az ellenzéki szimpatizánsokat.

De nyilvaán van ez fordítva is. Migránsozás, sorosozás, orbánozás, gyurcsányozás, van itt minden.


A lelki harmóniából kibillent, belső konfliktusok projektálására alkalmas frusztrált emberek kompenzatív magatartása ez.

2018. márc. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Mert a többségnek elege van abból, hogy egy megvezetett kisebbség tartja hatalmon azokat, akik tönkreteszik az országot. Az ebből eredő frusztráció pedig hatalmas dühöt szül. Mindeközben a megvezetett kisebbség vallásos révülettel imádja a vezetőjét, akinek kritizálása náluk felér egy istenkáromlással, ők ezért agresszívek.
2018. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Választás lesz,mindenki holtan akarja most látni azt, aki nem ért vele egyet, aki miatt veszélyben érzi a célját. Szerintem ezzel maguk a politikusok is így vannak :D Üres szavak, indulatok pusztán.
2018. márc. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
"Szerintem ezzel maguk a politikusok is így vannak." Meg csak ők igazán. Hergelik is rendesen az embereket.
2018. márc. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valaki pár kérdéssel odébb fel is vetette, hogy vajon lesz-e ebből politikai gyilkosság. Az azért csak nem, bár ez a helyzet tényleg aggasztó. Már félek felmenni Facebookra, nehogy azon keresztül megfojtson valaki :D
2018. ápr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

"Én pont ma néztem a youtubeon fideszes nyugdíjas kulcsszavakkal videókat."


Talán keresgélj DK, MSZP stb. kulcsszavakkal is. Mindjárt kidobja pl. Gulyás Marcika megverését és leköpködését a DK-gyűlésen.:-) Vagy nézz körül facebookon, ilyen szép dolgokat olvashatsz az ellenzéktől:

"Az megvan, te rezsimr.banc, hogy mar csak odabuszoztatott es lefizetett statisztakkal vagytok kepesek a fideszmagyar diktatura tamogatottsagat biztositani?


Bizom abban, ha megbuktok nehany napig meg nem all vissza a demokracia es az ilyen alakok testet az arokpartrol lapatoljak fel egy IFA-ra!!!! Megraztatok, de mar nem a pofonfat!" (by Bőtös Botond, Index, atlatszo.hu)

2018. ápr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Ezt a gyűlöletet szabadította el az Orbáni hazugságipar. Sajnos a válaszreakció sem szebb, ahogy ez ilyenkor lenni szokott:


A gyűlölet gyűlöletet, a harag haragot, a bosszú bosszút szül, a hazugság pedig méreg a társadalomban.


Az orbánista állampárt bevezetett egy olyan retorikát a magyar politikába, amiben az állításoknak már semmilyen kapcsolatban nem kell állni a tényekkel, a valósággal, az igazsággal, elég, ha sokszor, sokan elmondják, megfelelő indulattal.


A Fidesznek, különösen az első, valódi kétharmada idején, történelmi lehetősége volt a társadalmi megbékélés felé vezetni az országot. Ehelyett soha nem látott gyűlöletet, félelmet, rettegést, megosztottságot és főként mindenütt burjánzó hazugságáradatot szabadított az országra. Szóban meghirdették a nemzeti együttműködés rendszerét, centrális erőtérről beszéltek eleinte, valamiféle megbékélés lehetőségét lengették be 2010-ben, aztán homlokegyenest az ellenkezőjét cselekedték.


Magyarország rendszerváltás utáni történetében SOHA nem volt ennyi NETTÓ hazugság óriásplakátokra nyomtatva, sajtóban insmételgetve, nemzeti konzultációs leveleken házhoz küldve. Ez egyszerűen példátlan az ország legújjabb kori történelmében. És itt nem csúsztatásokról, kozmetikázásról van szó, hanem a nettó, tényszerűen cáfolható hazugságok soha nem látott áradatáról, egyfajta jakobinus logika mentén, amelyben a jónak vélt cél szentesít bármilyen eszközt (a hazugságtól a lopásig, a rágalmazástól a fenyegetésig, a kettős mércétől a visszamenőleges hatályú jogalkotásig, a hamisítástól a korrupcióig bármit).


Magyarország jelenlegi, szörnyű arca a végeredménye mindennek az ámokfutásnak. Ilyen arca van egy országnak, amit hazugságra, hamiságra és gyűlöletre építenek.

2018. ápr. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2002-ben paprikásabb volt a hangulat, csak akkor Orbán még nem találta meg az aranytojást tojó tyúkját, a sötétbőrűeket, hanem csak komcsizni és idegenszívűzni tudott.
2018. ápr. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez semmi, csendes kampány. Gondolom még fiatal voltál 2002 - ben, akkor sokkal paprikásabb volt a hangulat, minimális volt a támogatottságbeli különbség a két esélyes között.
2018. ápr. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!