Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A budapestieken kívül tényleg...

A budapestieken kívül tényleg mindenki beveszi a migránsozó, Sorosozó propagandát?

Figyelt kérdés

A vidékiek tényleg még mindig elhisznek mindent a Fidesznek?

Vagy ha nem, akkor miért vezet még mindig a Fidesz?



2018. ápr. 1. 10:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%

"A budapestieken kívül"

Persze! Vecsésen túl még középkor van.

2018. ápr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

Imádom a Pestieket akik azt hiszik hogy csirkék szaladgálnak az úton és lovaskocsival járnak büdöspesten kívül.

Képzeld a dunántúlon sokkal inkább nyugatias az életszínvonal mint a suttyó lakta pesten ahol tesókák megkéselnek ha rosszul nézel

szánalmas gondolom életedben nem jártál pesten kívül panelon kívűl meg nincs is semmi lakhatàs

2018. ápr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Egyetértek a 2.-el, én vidéki vagyok de már évek óta Budapesten élek, a budapesti embernél nincs ostobább, agresszívebb és életképtelenebb ember a Földön.
2018. ápr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

Kedves kérdező


Abszolút nem, nem földrajzi hanem értelmi szint alapján veszik be ezeket a gyűlöletpropagandákat.


Mikor Pöstön laktam megkérdezte tőlem a Pösti:

-Nálatok is vannak farmok?

-Farmok?

-Tudod olyan gazdaságok mint vidéken mindenhol.

-Ja persze vannak farmok, meg jómagam módos paraszt vagyok, van a kapubejárónál meg a hátsó udvarban is pottyantós, tervezik bevezetni a városomba a vizet is, me nálunk nem metró van hanem biciklivel járunk az átütött falú pincesorokon.


Igen vidéken mindenki hülye, jómagam is egy alig 150 000 fős megyeszékhelyről jöttem bár világ életemben panelban laktam de hát ha a hülye Pöstit etetni kell le is trollkodom a fejét.


Az a helyzet hogy rendszeresen észrevehető hogy mindig azoknak a Pöstieknek van masszív véleményük a "vidékről" akik tán még a kerületüket sem hagyták el soha de "ők aztán nagyon tudják hogy földes út fut végig a megyeszékhelyeken mert az nem PÖST.

2018. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
Azért vezet a Fidesz, mert az ellenzék is egy nagy nulla.
2018. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%
Nem mindenki,de elég sokan sajnos..
2018. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Vidéken sok a buta ember, de azért az túlzás hogy ott mindenki agyilag zokni ember, viszont Budapesten is sok kretén van azt is elkell ismerni.
2018. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Én egy vidéki nagyvárosban lakok de itt szinte senkit nem hallottam migránsozni, itt nem vették be az emberek ezt a butaságot.
2018. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

2: Budán lakunk zöldövezetben, erdő mellett, de ennek abszolút nincs jelentősége.


A szűkebb és a tágabb ismerősi körömben is mindenki szánalmasnak és átlátszónak tartja a kormány propagandáját, míg a különféle hírműsorokban megszólaltatott vidékiek szinte szó szerint mondják vissza a sorosozó kormánypropagandát.

2018. ápr. 1. 14:31
 10/18 A kérdező kommentje:

4: "ők aztán nagyon tudják hogy földes út fut végig a megyeszékhelyeken mert az nem PÖST."


Ehhez nem kell messzire menni, bnőm isaszegi /Bp-től egy karnyújtásnyira, Pécel után/, a településen az utak fele földút.

2018. ápr. 1. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!