Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros György valóban arra...

Soros György valóban arra jött rá, hogy az Alaptörvényünk érvénytelen?

2018. ápr. 2. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Ez tökéletesen igaz és érthető is.
2018. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Érdemes lenne azon is elgondolkozni, hogy egy megszállt országban lehet-e jogérvényesen államformát változtatni?
2018. ápr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Mi ez a hülyeség? És mi köze Sorosnak a magyar alkotmányhoz?
2018. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát én is hülyeségnek gondoltam eddig, csak most szembesültem vele, hogy ez alkotmányjogászok, alkotmánybírák álláspontja, nem csak ilyen fideszellenes hülyeség.


Soros Györgynek pedig azért lehet jó fegyver a Fidesz ellen, mert ha az Alaptörvény közjogilag érvénytelen akkor az 2011-től a törvényeket, jogszabályokat sőt Magyarország kormányát is vonja maga után.

2018. ápr. 2. 21:01
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Magyarországon nem egy két vagy darab "alkotmányjogász" dönti el, hogy mi a helyzet. Georgie bácsi pedig otthon rendezkedjen.
2018. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha a Magyarországnak nincs érvényes alkotmánya akkor végül is kormánya sincs ez igaz. Valamint az összes létező hatóság is jogkör hiányában intézkedik teljesen törvénytelenül. Na de mit is tud ezzel Soros kezdeni?
2018. ápr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%

Megint egy baromság, ne dőlj be neki!


Közölnek egy ostobaságot, hogy érvénytelen az alaptörvény, mert szerintük nem megfelelő - majd ezzel az indokkal érvénytelennek is tekintik, ennyi.


Mintha közölné, hogy a jelenlegi KRESZ érvénytelen, mert a

legutóbbi módosítása szerinte erőszakosan a közlekedési rend megtámadására irányult, mivel megváltoztatta az érvényben levő szabályokat - tehát az érvénytelen KRESZ miatt neki nem is kell azt betartania, csak a régit.

Szóval baromság.


Az alkotmány módosításának meg van szabva a módja és lehetősége. Ezzel éltek is és szinte évente volt a rendszerváltás óta ilyen módon valamiféle módosítása.

Amikor az Alaptörvény készült, akkor pontosan ugyanazokat a szeabályokat tartották be és a parlament pontosan ugyanúgy fogadta el a változást, mint előtte a többit.

Csak kicsit nagyobb változtatás volt. Ennyi!


Egy újabb soros féle kamu, ne hagyd, hogy hülyére vegyenek vele!

2018. ápr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az Alaptörvény két évtizedes hiánypótlás. Csak az a baj, hogy egyrészt nem tartják be, másrészt mindig módosítják.
2018. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Az alkotmány jogsértő módon lett átírva, ezért érvénytelen.
2018. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ki a frászt érdekel, mit hisz erről Soros Görgy. Nem osztottak neki lapot ez ügyben. Képzed el, hogy én "rájövök", hogy az USA alkotmánya érvénytelen 200 éve (mert teszem azt nem szavazták meg feketék), és szerintem most is angol gyarmat, és akkor mi van? Magánvélemény.
2018. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!