Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mások akiket érdekel a politik...

Mások akiket érdekel a politikai és szereti a választásokat, nem érzitek most hogy olyan lassan telik az idő hogy végre vasárnap legyen már?

Figyelt kérdés

Akármelyik oldalon is vagytok.

Mint amikor a kisgyerek már a nyári szünetet vagy a Karácsonyt várja, de olyan lassan telik el az a maradék kis idő, amíg megérkezik. Teljesen megint így érzem magam. Menni akarok szavazni, aztán hajnalig a TV és a gép előtt figyelni az ezzel kapcsolatos híreket.


Ez az én hülyeségem, de hétfőre direkt szabadságot is vettem ki.


2018. ápr. 4. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel. Fenn szoktam lenni nézem a részeredményeket. Stb. Szabit azért nem veszek ki. 10 -re egyébként is tidható mi lesz az eredmény
2018. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
:) Szabit azért én se vennék ki (bár... ha én osztanám be a szabimat, végülis, miért ne pont ekkorra időzítsek mondjuk legalább egy hosszú hétvégét?), de én is várom már. És nagyon remélem, hogy jól döntünk.
2018. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!