Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor mit fog csinálni,...

Vona Gábor mit fog csinálni, miután nem jutnak be a parlamentbe? Jogász végzettsége van, de nem praktizált soha.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 05:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Már több évtizedes tapasztalata van abban, hogy hogyan verje át az embereket. Legfeljebb visszamegy piramisjáték ügynöknek, mint amit csinált 10 évvel ezelőtt.
2018. ápr. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
A Facebookon fogja verni a nyálát, hogy mekkora csaló a Fidesz és a nyalói sajnálkoznak.
2018. ápr. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Biztos, hogy jogász? Én úgy emlékeztem, hogy történelem szakos...
2018. ápr. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Azt amit eddig
2018. ápr. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Én is úgy emlékszem, hogy töritanár. De szerintem sokat még nem melózott életében. Furcsa lesz neki elsőre...
2018. ápr. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Miėrt ne jutnának be? Kevesebb támogatással is ott voltak eddig...
2018. ápr. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Egyrészt a Jobbik be fog jutni, másrészt még véletlenül sem jogász. Menj feküdj vissza aludni.
2018. ápr. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 provokatorvagyok ***** válasza:
49%

A Jobbik bejut az 100%, csak kérdés ha nem nyer, vagy nem lesz átütő sikere akkor a hívei kitartanak-e mellette vagy elzavarják...


A végzettsége: Az ELTE Bölcsészettudományi Karán, történelem szakon végzett 2002-ben, három évig pszichológiát is hallgatott, de csak nagyon rövid ideig dolgozott a tanári pályán.


Nem sokat dolgozott életében, fogalma sincs a munkáról, de szerintem annyit már félrerakott, hogy nem fog éhen halni ha váltani kell...

2018. ápr. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Be fog jutni a parlamentbe, de ettől függetlenül azt mondta, hogy lemond, ha nem nyer a Jobbik. Hogy mit fog csinálni, azt nem tudom, mivel történelem szakos tanár, így gondolom laktózmentes banánturmixot a cserpes tejivóban.
2018. ápr. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem hal éhen a kukás sem. De az életszínvonalát miből fogja tartani?
2018. ápr. 5. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!