Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok azokhoz a hírekhez...

Mit szóltok azokhoz a hírekhez, véleményekhez, hogy minket magyarokat módszeresen ki akarnak csinálni a saját országunkból azért, hogy több ezer izraelit be tudjanak telepíteni hazánkba?

Figyelt kérdés
Majd megszerezzék a vízeinket stb. Linket nem adok van mindenkinek googleja 1 millió találatot ki tudtok guglizni ebben a témában.
2010. jún. 11. 20:05
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
csendben elvágja a torkod. Én mondtam ilyeneket??? Én nem mondtam semmit. AKi fenyegetőzik az te vagy. Ki akkor a szájberhős? Én arra reagáltam amit írtál. Arra a hülyeségre ennyit lehetett írni. Én csak egy a neten és az emberek között terjedő dolgot kérdeztem meg, hogy mi róla a véleményeteket. Ha te magyar vagy és így állsz a dolgokhoz ahelyett, hogy összetartanánk és védenénk egymást akkor csak egy elmebeteg lehetsz. Vagy zsidó vagy? Ha én ilyet csinálnék amiről a kérdés szól. Tény, hogy az lenne a legjobb megoldás ha vki ilyet mond azt letorkollom ráfogom, hogy összeesküvés elméletet gyárt beállítom hülyének amennyire csak lehet és már meg is védtem magam. Lehet sokan el is hiszik. S így könnyen csinálhatom tovább amit akarok. De ha még valakinek mindig nem esett le volna. Nem én találtam ki. Nekem is mondták. Utánanéztem a neten. S megkérdeztem a ti véleményeteket. Te pedig kedves előző elindultál egy teljesen másik vágányon. Vajon miért véded őket ennyire? Nincs nekem sem bajom velük. Csak ne vásárolgassanak itt mindenféle ingatlanokat. Miért? Mert ha lenne pénzem és izraelbe mennék, hogy ezt az épületet megveszem vágnának úgy pofán, hogy megőrülnék. Akkor ez fordítva is legyen így!!!
2010. jún. 11. 22:48
 12/23 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]


Reggelig linkeljek? Vagy mennyi kell még? Nem én írtam a többezer lap egyikét sem!

2010. jún. 11. 22:56
 13/23 anonim ***** válasza:
75%

Izrael nem sokáig áll már, mindenkinek teli van vele a töke körülötte.Ha Usrael nem támogatná folyton amerikai adófizetői pénzből ezt a terrorállamot,akkor a szomszédok egyszerűen letörlik a térképről.És akkor onnan valahová menekülniük kell. Na kitaláljátok hova ?


Ferihegyen ki-be járkálnak ellenőrzés nélkül a moszados ügynökök, és alanyi jogon kapnak magyar földet, kárpótlást, a héber katonai egységek vidéken állomásoznak civilben beolvadva a tömegben.


Most ugye a Zsidesz megszavazta a kettős állampolgárságot, ami közel sem a határontúli magyarokról szól, hanem izraeliekről.Így már könnyen mondhatják hogy magyarok.A cigányságot és a kisantantot szándékosan hergelik ellenünk.Aki ezek között nem látja az összefüggéseket az vak vagy zsidó :)


Felőlem jöhetnek, méltó fogadtatásban lesz részük.

2010. jún. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
33%

"Nem én találtam ki. Nekem is mondták. Utánanéztem a neten"


Ezen már sírva röhögtem. AZ INTERNET MEGMONDTA TEHÁT IGAZ! Hol élsz te?

2010. jún. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Még egy zsidó. Tanulság. Zsidók sírva röhögnek. Ezt is tudjuk.
2010. jún. 12. 00:00
 16/23 A kérdező kommentje:
Így könyebb lesz megismerni őket:D
2010. jún. 12. 00:02
 17/23 A kérdező kommentje:
AZ INTERNET MEGMONDTA TEHÁT IGAZ= te szerinted ami neten van mind hazugság! Nem azért gondolom, hogy igaz mert a net azt mondja. Hanem inkább már azért mert ennyire kínlódtok.
2010. jún. 12. 00:17
 18/23 anonim ***** válasza:
Bizonyos elemek szerint a zsidóáradat csak kitaláció, de viszont bizonyos elemek azt találják ki, hogy itt fasiszta veszély van.
2010. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
69%
Én már építem a zsidóálló bunkeremet.
2010. jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

" Én már építem a zsidóálló bunkeremet."


? Az milyen?

2010. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!