Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jó lenne Magyarors...

Szerintetek jó lenne Magyarországnak, ha migránsokat fogadnánk be?

Figyelt kérdés

Nem sokat, csak annyit, hogy minden egyes nem-Fideszre szavazónak a lakásába jusson egy-egy.

Gondolom, az ellenzéki szavazók örülnének ennek.


Várom a válaszokat, véleményeket. Köszönöm.



2018. ápr. 5. 22:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Ellenzéki szavazóként mondom, hogy aki papírok nélkül bepofátlankodik egy országba, magát nem tudja/nem akarja igazolni, nem igazodik az adott ország szokásaihoz/törvényeihez, ott nekiáll követelőzni és lázongani, azt úgy ki kell vágni a p.csába, hogy a lába ne érje a földet!!!!!!!
2018. ápr. 6. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 hollófernyiges ***** válasza:
44%
Én befogadok a lakásomba egy migránst, ha te fizeted egy focista havi másfél milás fizetését.
2018. ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
44%

Németországban is sok befogadott menekült nem hajlandó a nyelvet tanulni, sőt dolgozni se.

Hány eset volt amit eltussoltak ahol gyerekeket és nőket erőszakoltak meg.

Aki migránsokat akar ide az vegye figyelembe, hogy majd mecseteket akarnak és nem fogadják el a kultúrát, azt sem, hogy a nők egyenlőek.

2018. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
36%
Valaki magyarázza már el miért jó Gyurcsány szerint ha befogadjuk őket, miért kedvező szerinte?
2018. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
11%
#14 orbán már elmondta, hogy rogánnak miért kedvező, az a 23000 migri :)
2018. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem, mert egy sem maradna itt, hanem azzal a lendülettel mennének Nyugat felé.
2018. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Orbán Viktor teljesítette a kvótát és befogadta a migránsokat, csak Magyarországon mondja azt hogy nem fogadta be őket. A gyűlöletkampány miatt pedig mennek el az arab orvosok az országbol, mert leköpik őket
2018. ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
52%
Úgyhogy elég annyi arab orvost elkergetni hogy simáneghalj egy egyszerű vakbélgyulladásba, mert ilyen világ jön. :) és majd a menekültek után jönnek a cigányok, jönnek a zsidók, aztán majd valaki más és egyszer talán te is.
2018. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
8%
A különbség, hogy a Fidesz KERESZTÉNY szíreket fogadott be (akiket ugye direkt gyilkoltak shillary+homobama, mert az egyik zsidó, a másik muszlim), a svédek, németek, osztrákok, franciák stb stb pedig iszlamista csürhét. ;)
2018. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
57%
Engem ledöbbent az emberi hülyeség és hiszékenység határtalansága volt hazámban. Szerencsére idejében elhagytam Magyarországot, így csak panorából nézem, mit művel ez a diktátor párt a hülye népével. Van vagy 1,5 millió vér fideszes, akikkel az égvilágon bármit meg lehet etetni, még ha Orbán a szemük láttára mészárolná le a fél világot, akkor is rá szavaznának, mert olyan szinten vakok és agymosottak. Nézik a magyar televíziót, és elhiszik, amit a kormány mond. Tehát, aki nem a fideszre szavaz, az MIND migránsokat akar betelepíteni? Aha... Hihetetlen. Igen, tényleg ezt a propagandát nyomja a fidesz, és vannak akik ezt elhiszik. VANNAK AKIK EZT ELHISZIK. Én azon gondolkozom néha, hogy tényleg ilyen hülyék a magyar emberek, vagy ezek mind fizetett statiszták? Na mindegy, még szerencse hogy én már elhúztam. Rózsaszín szemüvegen keresztül egész más nézni, mit művel ez a nép saját magával. Csak szegény inteligens embereket sajnálom kicsit, akiket lenyomnak az agyatlan zombik az IQ teszthez nem kötött szavazati jogukkal. Aki teheti, jöjjön külföldre. Majd visszamegyünk, ha észbe kap a nép, vagy ki nem halnak a vér fideszesek. A nagy részük nyugger, úgyhogy nem kell már sokat várnunk...
2018. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!