Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jó lenne Magyarors...

Szerintetek jó lenne Magyarországnak, ha migránsokat fogadnánk be?

Figyelt kérdés

Nem sokat, csak annyit, hogy minden egyes nem-Fideszre szavazónak a lakásába jusson egy-egy.

Gondolom, az ellenzéki szavazók örülnének ennek.


Várom a válaszokat, véleményeket. Köszönöm.



2018. ápr. 5. 22:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Másoljátok még be húszszor ezt a szöveget.

Sajnos az nem fér ide,hogy milyen károkat okozott az Orbán-kormány, túl hosszú a lista. Az meg még mindig hihetetlen számomra, hogy az elvakult fideszesek miért hiszik azt, hogy más párt beengedné a migránsokat, szó sem volt ilyenről sőt..( azt nem is fejtem ki, hogy a kerítés is a Jobbik ötlete volt, csak ennél sokkal biztosabb), de ha tegyük fel szándékában is állna valakinek, ilyen propaganda után lehetetlen lenne végrehajtani.

2018. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

A migránsok nem beszélik a nyelvet, nem akarnak dolgozni, magas összegű támogatást várnak. El kell tartani őket.

Nincs megfelelő végzettségük ahhoz, hogy a megfelelő szegmensekben töltsenek be állást.

Nem fogadják el az európai kultúrát, tehát nem, nem lenne jó az ország számára az ittlétük és tartózkodásuk.


Sok marokkói, afrikai van közöttük aki nem háború elől menekül.


Ha valóban a céljuk annyi lenne csak, hogy menedéket kapjanak, akkor miért nem kértek engedélyt az első európai országban ahová megérkeztek?

2018. ápr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

#22


Ön fél a számoktól, mint ördög a tömjénfüsttől.

Mondjon számokat! Mit csinálna jobban?

Álljon elő a farbával!


Ijesztegetni? Ahhoz nem kell politikusnak lenni.

Elég előbujni egy sötét sarokból.

2018. ápr. 9. 15:50
 24/26 anonim ***** válasza:
Hogy mit csinálnék jobban? Fiatal vagyok, az oktatás egy csőd, ezt mindenki tudja aki jelenleg tanul. Kitűnő vagyok, kihozom magamból a maximumot, aztán lehet egy ponton múlik minden, mert ez a felvételi rendszer nem a szorgalmas diáknak kedvez, de a tananyag meg már lassan tanulhatatlanul sok, aztán jön a válaszút: többszázezer félevente, vagy tanuljam azt/ott amit/ahol nem szeretnék, végül persze hiába, ha nincs ismerettség nehéz egy jól fizető munkát találni. Az egészségügy szintén nulla. Az a baj az Orbán-kormánnyal, hogy a fiatalokra egyáltalán nem gondol, lehet, hogy most ott vannak a nyugdíjasok, de mi leszünk a jövőben a munkaerő (már aki nem megy ki külföldre) és a jövő nyugdíjasai (bár nem bízom már abban sem, hogy nekem nyugdíjam lesz, a szüleim évekig összegyűjtött magánnyugdíjpénztárát is elvették, az ő időskoruk is bizonytalanabbá vált). Támogatom a kormány migránsellenes politikáját, de ezen kívül semmit, én csak a hátrányát érzem, nem fejlődik, modernizálódik az oktatás, így hiába minden felújítás, ha a jövő társadalma számukra semmit nem ér (Orbán úr tárgyalni sem hajlandó a fiatalokkal és rajta kívül minden párt kitért a programjában a minket érintő változásokra). Ide változás kell, de sajnos ezt a nép nem látja.
2018. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

#25


Majd átalakul az oktatás is. Légy türelemmel.

Fiatal vagy még. Ne gondold, hogy sokmindent tudsz az életről.

Tanuljál, dolgozzál, ne bulizzál. Vegyél valakit feleségül, és csinálj minimum 2 gyereket. Dolgozzál tovább, elsősorban a gyerekeidért.


Meg úgy általában, ne magadat sajnáltasd, hanem éljél másokért, ne magadért.

Ne a saját karriereddel foglalkozz, hanem hogy másoknak áldás legyél.


Ha csinálsz 3 gyereket, akkor már érzékelni fogod a családtámogató politika áldásos hatásait.


Ha szar az életed, az nem azért van, mert a kormány rossz.

A sorsodért elsősorban Te felelsz.


Akkor lesz szar az életed, ha csak magadra gondolsz, hogy neked legyen jó és csak te boldogulj. Akkor lesz boldog és jó életed, ha MÁSOKÉRT élsz.

2018. ápr. 9. 17:59
 26/26 anonim ***** válasza:
Tudom, nem ez a lényeg ebben, de néha meglepődöm, milyen következtetéseket tudnak levonni az emberek, tehát nő vagyok, feleségem biztos nem lesz. És miért ne buliznék? Nem vagyok az a típus különösebben, de szórakozás nélkül semmit nem ér az élet, ha csak az állandó stresszben él az ember (ami nyilván később még több lesz). Mellesleg három gyereket nem azért fogok vállalni, hogy mindenféle támogatást kapjak, de épp erről is szó van: a sokgyerekeseknek minden kijár, a hátrányos helyzetűnek megítélteknek szintén (nem azt mondom, mindkettő jogos), de mi van egy egygyerekesekkel? Azokkal, akik nem élnek olyan jól, de támogatásban sem részesülnek? Egyáltalan nem rossz az életem, ilyenek alapján ne is ítélkezzen senki felettem ezügyben, de kormány semmiképp sem teszi jobbá. Soha nem támogattam a Fideszt, és nem is fogom.
2018. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!