Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jövő héttől megszűnik vajon...

A jövő héttől megszűnik vajon a sorosozás? Vagy legalább csökken? Unom már nagyon.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 6. 11:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Miért unod?

Felétek autóval mennek és szól magnóról?

2018. ápr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Ha elmész szavazni, akkor van rá esély.
2018. ápr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15%
Ne hallgass rádiót. Nem szoktam én se, de fél éve még valaki autóval elvitt szíveségből és belőtte a rádiót. Egyből ment a Soros propaganda. Komolyan nem csodálom, hogy ennyire agymosott lett a nép. Ezt hallgatni napi szinten... Nekem már az a negyed óra is sok volt.
2018. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Melyik rádión megy?
2018. ápr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
12%
Mi is unjuk a diktatúrázást, a Mészárosozást, a törpézést, a osztrák pszihiátriát, a folyamatos kormányváltási kényszert, a liberális demagóg szövegeket, a gazdasági és háborús menekült fogalmának keverését, a migráció és a rasszizmus összemosását, a személyeskedést, a Youtubeon a folyamatos jobbikos, emeszpés és elempés reklámokat, a jobbik istenítését, a jobbikos szavazók rózsaszín szemüvegét.
2018. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%

Egyébként nekem az Indexen az első 10 hír Orbán Viktor.

Utána rögtön Connor jön be, h megtamadta a riválisa buszát.

2018. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem szűnik meg, a gátlástalan bűnözők addig mennek el, ameddig csak tudnak. Hisz gátlástalanok. Talán csökkentik, és majd 4 év múlva megint csúcsra járatják.
2018. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Ha elmész szavazni és hozzájárulsz a kormány elzavarásához, akkor megszűnik. Ha maradnak, akkor marad a migráncsozás és a sorosozás is, hiszen hamarosan önkormányzati, majd EU-s választások is lesznek.
2018. ápr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

Ha a fidesz nyer akkor a sorosozás lesz a legkisebb gondod.


Orbán csak a választásokig függesztette fel a letelepedési kötvényt amivel olyanokat enged be az országba akik ellen plakátol.


Jó reggelt kívánok maga orbán a soros terv.

2018. ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#1: Miért unom?! Mert nézek tévét, hallgatok rádiót, olvasok újságot, járok az utcán és mindenütt ez van. Most, hogy itt ülök apámnál reggeltől az M1 megy, ha annyi ezresem lenne amennyiszer hallottam (pedig csak akkor hallom ha valamiért kimegyek a szobából) meglenne az új fényképezőgépem, nem is akármilyen.
2018. ápr. 6. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!