Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támogatják rendkívül...

Miért támogatják rendkívül sokan Soros Györgyöt?!

Figyelt kérdés

Én nem szeretek politizálni, de ez most nagyon foglalkoztat engem és kíváncsi vagyok hogy a gyakorikérdések felhasználóknak mi a véleménye erről.

Szóval ugyebár Sorosnak az a terve hogy le akarja bontani a határzárakat és beengedni a migránsokat, hadd özönöljenek el minket. Én azt nem értem hogy ezt a tervet miért támogatja rendkívül sok MAGYAR ember. Gyakorlatilag Magyarország valószínüleges megsemmisülését támogatják akik a Soros tervet támogatják. Meg azt sem értem hogy miért utálják olyan sokan Orbán Viktort. Ha nem ő lenne a miniszterelnök, Soros már rég nyert volna és elözönlöttek volna minket a migránsok!



2018. ápr. 6. 11:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Pedig van egy veszélyes terve! :D Akárcsak Hókuszpók! :D :D Politika... :D :D :D Nevetséges.
2018. ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Ezért mondom, a sok alkohol és a drog ártalmas, mert ilyen gondolatokat szül a fejben, mint a kérdésben olvasható.
2018. ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
37%

Soros György annyira elszegényedett volna az utóbbi időben, hogy már támogatni kell?

Kétmillió fidesz-szavazón kívül senki sem támogatja Soros tervét.

2018. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Ez most valami trollkodás gondolom. Vagy te vagy magad Németh Szili és neked mindenki Soros bérenc?


Az ne zavarjon, hogy Orbán antidemokrata hülyeségei és EU-val szembemenő kétszínű idiótaságai miatt (látszólag szembe megy velük, de aztán csak be lett fogadva pár ezer migráns...), továbbá az erős korrupció gyanú miatt, amit ki akar vizsgálni az Uniós ügyézség, de azt nem engedi Orbi, az EU meg akar vonni tőlünk minden támogatást és a meglévőket is vissza követelni.

Szerinted akkor hogy fog összeomlani az ország ha ez bekövetkezik? Lehetne még tovább sorolni a hülyeségeit.

Soros-t meg felejtsük már el. Nincs behatása erre a dolgokra csak kell az ellenség kép a sok prolinak. Olyan ez, mint amikor valaki tüzet gyújt, hogy aztán eloltva a megmentőként tetszelegjen. Szánalom.

2018. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
No igen, jó troll és hithű fideszes között nehéz különbséget tenni...
2018. ápr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen kérdéseknél nem tudom eldönteni hogy a kérdező ennyire degenerált vagy csak troll.
2018. ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Engem is támogathatna már valaki. Elég szarul jövök ki a fizuból...
2018. ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem Soros Györgyöt támogatják rendkívül sokan, hanem Soros György támogat rendkívül sokakat. Például a Soros alapítvány 1 millió dollárral támogatta a vörösiszap katasztrófa áldozatait. Ettől még Soros nem egy ma született bárány. Korábbi interjúkban maga is beismerte, hogy rendkívül sok törvénytelen dolgot és bűnt követett el pusztán érdekből. Talán így közel a halálhoz megijedt a vénember, hogy hogy fog így elszámolni a túlvilágon, aztán ezért igyekszik jótékonykodni boldogon boldogtalanon, valószínűleg ezért támogatná a menekülteket is. Soros szimpla újságcikkekben vizionálta az ideáit arról, hogy szerinte hogy kéne megoldani a migrációs problémákat, amit későbbi nyilatkozataiban többször is finomított, az már más kérdés, hogy a kormánypárti politikusok az ilyen szedett-vedett nyilatkozatokat "Soros terv"-ként kezelik.
2018. ápr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%

#6

"No igen, jó troll és hithű fideszes között nehéz különbséget tenni..."

VITATOM!

A jó troll trollkodásaközben és vele gondolkodásra késztet.

A hithű fideszesnek nem kell -sok nem is tud- gondolkodni, csak szajkózni a hallottakat.

.

Bár Soros sok pénzt tett át alapítványába magánvagyonából, nem hiszem, hogy támogatásra szorulna.

2018. ápr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Szóval ugyebár Sorosnak az a terve hogy le akarja bontani a határzárakat és beengedni a migránsokat,"

Nem, NINCS semmiféle Soros-terv, ezt a hazug Fidesz-média találta ki az emberek riogatására.


"Én azt nem értem hogy ezt a tervet miért támogatja rendkívül sok MAGYAR ember."

Mivel NINCS terv, nincs mit támogatni.


"Meg azt sem értem hogy miért utálják olyan sokan Orbán Viktort."

Mert egy paranoid, megalomániás, korrupt bűnöző, aki szép lassan diktatúrát épít, letojja az országot, tömi a saját és haverok zsebét közpénzzel és az EU ellen dolgozik, ahonnan a pénzt kapja.


Ha ezt a sok maszlagot, amit a Fidesz összehord komolyan elhiszed, akkor nagyon buta és korlátolt vagy. Tedd már fel magadnak a kérdést: mégis miért volna érdeke Sorosnak, egy 70 éves embernek az, hogy ide migránsok jöjjenek be? Na ugye!

2018. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!