Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vágó István szerintettek okos...

Vágó István szerintettek okos ember?

Figyelt kérdés
Akkor hogy lehet mégis a DK-ban?
2018. ápr. 6. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem Vágó már bizonyította, hogy mennyire okos és művelt ember, ez nem kétséges.


Lehet tud valamit.

2018. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Művelt és tájékozott ember, az biztos. Hogy okos-e, afelől már vannak kétségeim.
2018. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Én nem vonom kétségbe, hogy okos. De egy okos ember is lehet erkölcsileg selejt, mint ahogy azt a déká szimpátia egyértelműen jelzi.
2018. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
#3 Mondjuk még mindig jobb mintha Fidesz tag lenne...
2018. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

Sztálinnak is okos tanácsadói voltak.

Persze érdekes felvetés manapság már a google lealázza vágót. Bár a legyen ön is műsortöltelékben bebizonyította mennyire jâtszik az emberekkel.

2018. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
2018. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Ja, hogy azt kérdezed, hogy akkor miért van a DK-ban, ha okos. Hát nézd, a DK egy baloldalinak mondott párt, ahol a társadalmi célokkal nincs baj, ezt Vágó elfogadhatja. Hogy aztán belelát-e Gyurcsány agyába ill. látja-e pontosan a személyiségét, a betegségét, a gyakorlati tevékenységében az épeszű, higgadt embertől elvárhatót, azt nem lehet tudni. Ezek a pszichopata emberek képesek lyukat beszélni a partner hasába.
2018. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Intelligens ember, képes volt értelmezni az öszödi beszédet, az ilyen emberek sosem voltak az Orbán propaganda szabad prédái.
2018. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

Vágó érdekes jelenség. Nagyon művelt, nagyon tehetséges riporter, beszél valami 10 nyelven. A vetélkedőin nőttem fel, abban klasszis volt, nem is értem miért nem csinálja még mindig. Biztos lenne rá igény.


Nem lehet mindenki tökéletes. Van aki raccsol, van aki sántít, van aki homokos. Ő DK - s.

2018. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

Én nagyon csalódtam benne.

A dk az egyik leghitványabb párt a jelenlegi, hazai politikai palettán, amelyik bent van, volt a parlamentben.

2018. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!