Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Holnap van-e lehetőségem...

Holnap van-e lehetőségem szavazni a Star Wars Galaktikus Birodalomra, illetve Darth Vader-re?

Figyelt kérdés

Eddig távol maradtam a szavazásoktól, sohasem mentem el, de holnap mindenképpen ott szeretnék lenni és voksolni. Ennek oka pedig nem más, hogy átéreztem, milyen jelentős dolog a demokrácia! Én is úgy látom, hogy nagyon fontos, az emberek elmondhassák a véleményüket.


Azt azonban szeretném leszögezni, hogy igazi, való életbeli pártra nem kívánok szavazni, helyette inkább más jelölteim vannak: pártokat nézve "Star Wars Galaktikus Birodalom", egyéniben pedig "Darth Vader".


Kérdésem, hogy van-e erre lehetőségem? Szabad-e kitalált hősökre szavaznom? Amennyiben ez ellenkezik a szabályokkal, akkor NEM fogok szavazni.


2018. ápr. 7. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Palpatine a szenátorjelölt te buta.
2018. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem tudom eldönteni, hogy a Caldari Államra, a Shinari Köztársaságra, vagy a Lucian Szövetségre szavazzak-e.


Mostanában elterjedt egy kamuhír, hogy indulni fog a JJBP, azaz Jar Jar Binks Pártja, remélem tényleg kamu.


Ha más épkézláb jelölt nincs, akkor még szóba jöhet a Ferengi Föderáció, mert elegem van a szoci pártokból.

2018. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
A Galaktikus Birodalom már nem létezik csak az Első Rend aminek a vezére Kylo Ren, rájuk adhatod le a szavazatod vagy Leia hercegnőre, de őket nem ajánlom mert eléggé SJW gender libsik lettek mostanában.
2018. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Felelős ember csakis a Köztársaságra szavaz. Ott sokszínűség van, gondoljunk csak a sokféle idegen faj képviselőire. Hogyan képviselné az ő érdekeiket az elnyomó Birodalom?


Meg kell akadályozni a Birodalom hegemóniáját, legyen akármennyi lépegetőjük, nélkülözze rendszerük akármennyire a demokratikus fékeket és ellensúlyokat, helyre kell állítani a jogállamot.


Ne engedjük, hogy szétlopkodják a Galaktikus pénzeket!

2018. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, a szavazólapon annyi kamu párt lesz, hogy simán belefér még egy galaktikus párt is.
2018. ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!