Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem erőtlen,...

Csak szerintem erőtlen, erőltetett és súlytalan Fekete Győr András és a Momentum?

Figyelt kérdés

Néztem 1-2 "nagy" beszédet a Momentum miniszterelnök jelöltjéről. A beszédstílusa és a gesztusai olyan, mintha Gyurcsányról lennének másolva. Még ha tökéletesen másolná, azt mondom rendben. De nagyon nem áll jól neki, erőltetett és vontatott. Valamint nem értem azt sem, hogy miért gondolja néhány ember azt, hogy elég kompetens ez a párt ahhoz, hogy a politikai életbe beleszóljon. Amikor az M1-ben kaptak 5 percet, a szóvivőjük is csak hebegett-habogott.


A fennállásukkal nincs baj, simán el tudom őket képzelni, mint állandó háttérben meghúzódó meghatározó érdekképviseleti szerv, de nem beleszólási, csak reprezentatív véleményadási funkcióval.


Egyszerűen erőtlenek a politikai élethez, véleményem szerint.



2018. ápr. 7. 12:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%

https://www.youtube.com/watch?v=rgExdf4wHE4


https://www.youtube.com/watch?v=IaDM3i8BYhg


őven elég ezt a két videót megnézni egymás után, hogy mit állított a momentum féléve, és mit állít most. Ebbe a 2 videóban gyakorlatilag minden benne van erről lepgefingpártól, ami holnapután már a politika szemétdombján fog heverni a 0,9%-ával.


Teljesen igazad van, erőltetett, gyenge eresztés az egész. Egy évig görcsösen mindenkitől elzárkóztak, minden koordinációt kizártak, most meg elkeztdtek össze-vissza lépkedni ide-oda, de még ezt sem csinálták normálisan, mert ha már kukába dobták a függetlenségüket szembeköpve a saját táborukat, és elkzdtek visszalépegetni, akkor már több értelme lett volna ha mindenhol visszalépnek és legalább emelt fővel távoznak. De ez az ide-oda totyorgás az 1%-ért, hogy legalább a párttámogatás meglegyen szerintem több mint szánalmas. Vagy meg kellett volna maradniuk függetlennek és valóban egy új modern irány képviselőinek(ami akár 5%-ot is eredményezhetett volna), vagy mindenhol vissza kellett volna lépniük, hogy hagyják ezt rá a nagyobbakra.

2018. ápr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
34%
Megélhetési politikusok. Elég nekik, ha bekerülnek, több százezres fizetés, ingyenes dolgok és a legfőbb - információ. Ha a kormány például tervez egy sztrádát, vasútvonalat, akkor ezt ők is tudni fogják mint ellenzék. Elbarangolnak arrafelé, és felvásárolnak pár telket, majd megvárják a kisajátítást. Mindenről előbb tudnak, mint akik kívül vannak. Az MSZP ezért küzd ilyen vadul, mert ha kiesnek, megszűnik az információ áramlás, kapcsolatrendszer, innen kezdve ők is csak mezei vállalkozók. Mindenki azt hiszi, hogy a Fidesz úgy lop, hogy zsebreteszi a suskát, aztán kész. Ez azonban tévedés, így csak aprópénzt tudnának keresni. Így a szocik loptak egyébként, bele is buktak. A Fidesz az információkat felhasználva tud sumákolni, ezért nem lehet lebuktatni, ha megnézné valaki a könyvelésüket, nem sok hibát találna, még tény, hogy Fletóék több /10/ezer milliárddal nem tudtak elszámolni. A Fidesz a beérkező információkat sokkal jobban használja fel, csak arra vigyáz, hogy ezek ne kerüljenek illetéktelen kezekbe, illetve nehogy ás is fel tudja használni ezeket. Így nem buknak le, ráadásul tulajdonképpen még az ország szekerét is tolják vele. Fletóék ősbunkó módon loptak, a Fidesz nagyon kifinomultan, már 2002-ban egyértelmű volt, hogy a szocik a süllyesztő felé tartanak.
2018. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12-es ez mind szép és jó amit összehordasz de a Fidesz gépezet csak az uniós pénzek beáramlása miatt működik. Ha viszont gazdasági visszaesés lesz akkor az ég kímélje meg az embereket tőlük.
2018. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarlak megbántani, de nézd meg a szoci kormány eredményeit 2002-2010 között! Annál jobbat produkálni bárki tud! A jelenlegi ahhoz képest kicsit másképpen fest, főleg ha belevesszük, hogy az előző kormány mocskát is a jelenlegi takarította/takarítja el.
2018. aug. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13-as vagyok, a szocik 2004-2010 közötti tevékenykedése minden csak nem kormányzás, hanem szedett-vedett tutyimutyiság.
2018. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát ez így van, bár a kifejezés ereje nagyon visszafogott.
2018. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!