Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem erőtlen,...

Csak szerintem erőtlen, erőltetett és súlytalan Fekete Győr András és a Momentum?

Figyelt kérdés

Néztem 1-2 "nagy" beszédet a Momentum miniszterelnök jelöltjéről. A beszédstílusa és a gesztusai olyan, mintha Gyurcsányról lennének másolva. Még ha tökéletesen másolná, azt mondom rendben. De nagyon nem áll jól neki, erőltetett és vontatott. Valamint nem értem azt sem, hogy miért gondolja néhány ember azt, hogy elég kompetens ez a párt ahhoz, hogy a politikai életbe beleszóljon. Amikor az M1-ben kaptak 5 percet, a szóvivőjük is csak hebegett-habogott.


A fennállásukkal nincs baj, simán el tudom őket képzelni, mint állandó háttérben meghúzódó meghatározó érdekképviseleti szerv, de nem beleszólási, csak reprezentatív véleményadási funkcióval.


Egyszerűen erőtlenek a politikai élethez, véleményem szerint.



2018. ápr. 7. 12:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Vona Gábor ugyanilyen súlytalan.
2018. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
az egész ellenzék egy nagy nulla, ez van, hiába tagadjátok
2018. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%

Nézz meg egy 89-90-es felvételt Orbánról.

Konkrétan azt nem érted amit mond, úgy beszél.

2018. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

Mai napig abból élnek, hogy megfúrták az Olimpiát, mást eddig nem tudtak felmutatni. Mondjuk én nem is vártam semmit ezektől az elkényeztetett gazdag libsi zsúrpubiktól.

Itt Fehérváron a Főtéren gyűjtötték az aláírásokat. Aki ne volt hajlandó aláírni nekik, azt kigúnyolták, kiröhögték, vagy el kezdtek vele vitázni, mert szerintük, aki nekik nem ír alá, az fideszbérenc g eci.

Komolytalanok, remélem nem jutnak be a parlamentbe, inkább keressék meg a pénzt máshol a spanglikra.

2018. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
kit érdekel, hogy mi volt 20 éve?
2018. ápr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
Juhász - Fegyőr - Szél - Vona egyaránt pehelysúlyú kategória.
2018. ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Én örülök ,hogy vannak,tovább osztják az amúgy is feldarabolódott ellenzéket,ami a fideszeseknek kedvez.
2018. ápr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6%

Amennyiben az ellenzék elveszíti a választást (márpedig úgy fest), szerintem minden olyan pártot büntetni kell a szavazóknak (természetesen csak szimpátia megvonására gondolok), akik az együttműködés megakadályozásával hozzájárultak a kormány újbóli megválasztásához.

A momentum márpedig ilyen. Nincsenek egyedül! 1%-os pártként kb 90 jelölt.

2018. ápr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

6


+ Karigeri

2018. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is.

A megfúrt olimpia óta nem is lehet róluk igazán hallani.

Most a kampányban sem igazán tűntek fel. Azért a többi párt legalább próbálkozott valahogy.

Még a viccpártok is jobban eljutottak az emberekhez.

2018. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!