Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek baj, ha így állok...

Szerintetek baj, ha így állok hozzá a szavazáshoz?

Figyelt kérdés

Mindenkinek más az érdekeltségi köre. Én úgy vagyok hogy a politika engem semmilyen formában nem vonz éynem érdekel és semennyire se akarok foglalkozni vele, de e melett úgye van más ami érdekel és foglalkozok is vele.

Most vannak a választások és én nem akarok szavazni mégis majdnem mindenki azt mondja menjek el(most vagyok 18 éves kb 5 hónapja). Viszont engem úgye nem érdekel ez és mivel nem akarok szavazni és nem is értek ehhez hogy kire kéne tehát eleve nem a saját döntésem szerint szavaznák.

Édesanyám annyit mondott az elsőre elkéne menni és ő se ért ehhez tehát a nála minimum 20 évvel idősebb nagyapámat akarja megkérdezni erröl ami szerintem hülyeség lenne.

Szóval én így állok ehhez.

Szerintetek baj e ez? Vagy mi a véleményetek erröl?



2018. ápr. 7. 12:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%
Ne tűrd el,hogy beleszóljanak a dolgaida! A te döntésed,akinek nem tetszik,az forduljon fel.
2018. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
Akkor ajánlanám az MKKP-t. Nem veszik kárba a szavazatod, ők pedig megérdemlik ezt a kis támogatást. A legrosszabb amit tehetsz, hogy hagyod elveszni a szavazatodat.
2018. ápr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged nem is érdekel, rajtad kívül sok százezer embert, milliót is talán igen. Olyanokat is cserbenhagysz, ha nem mész el szavazni, akik kormányváltást szeretnének.

Hiába hiszed azt, hogy nem szól bele a politika az életedbe, tévedsz.

Ne csak akkor legyetek felnőttek, ha ki kell kérni a piát meg a cigit, és akkor már lehet döngetni a mellkast, hogy jaj én 18 vagyok, hanem ilyen helyzetekben is. Nem tart semmiből felütni a Google-t és elolvasni az egyes pártok tervezetét, biztos, hogy találsz benne olyat, aki szimpatikus.

2018. ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Tudod mit, ha ennyire nem érdekel az ország, akkor ne menj el. De akkor egy szóval ne merd később megemlíteni, ha valami nem jó. Téged nem érdekel, te kifejtetted azt, hogy te nem kívánsz beleszórni az ország-, és a saját jövőd alakulásába. Ez ma a legnagyobb probléma. Itt senkit nem érdekel semmi, csak a napi vacsora. A fiatalokat meg buli és a léhűtés. Ezeken nem tudnak túllátni az emberek. De nem baj, majd vár rátok London vagy Bécs.
2018. ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Azért azt elmondom hogy ne általánosítsatok, én is szeretnék inkábbküldöldre menni mertott jobb,de énnem panaszkodom igazán. Max azt hogy miért építenek ennyi stadiont az egézségügy támogatása helyett de más pártnál meg máshova vinnék ezt a pénzt szóval nekem mindegy igazából kilesz. De attól még érdekel a sorsom. De aki azt gondolná, én alapból elítélem aztaki mindig bulizni megy hogy részegre issza magát meg cigizni. Én szinte semmitse iszok cigitmeg sose probáltam szóval....
2018. ápr. 7. 17:07
 16/18 A kérdező kommentje:
Meg olvastam már de nemtudom eldönteni mi a hazugság ha nem ismerem őket.
2018. ápr. 7. 17:11
 17/18 anonim ***** válasza:
Pont ezért kellene elmenni, hogy ne kelljen azt mondanod, hogy külföldön minden jobb és te ott képzeled el az életed. Ha holnap elmennél választani, már te is tennél valamit annak érdekében, hogy itthon is olyan legyen, mint külföld.
2018. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam németországban az egyetlen alkalom amikor külfölfön voltam de alapból az élethelyzet a táj meg a környezet jobban tetszett mint magyarországon, de ez személyes nézett.
2018. ápr. 7. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!