Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is elég unalmas...

Szerintetek is elég unalmas és kiábrándító volt az idei választási kampányok nagy többsége?

Figyelt kérdés

Szerintetek is elég unalmas és kiábrándító volt az idei választási kampányok nagy többsége?

Annyira azért nem követtem figyelemmel. Talán a Jobbik tudta elmondani röviden és egyszerűen a választási programját. A többi pártról ugyanezt nem mondanám el. Azt se tudom, hogy némelyik miért indul, mit képvisel.

Folyamatosan ment egy gyülöletpolitika Észak Koreai módra így szerintem kimaradt a lényeg.

De leírom mégegyszer, hogy annyira nem kísértem figyelemmel. Fidesz, Dk, Lmp, Együtt, Momentus se tudott egy tömör frappáns választási tervezetet reklámozni.

Ui.: Nem a Jobbikra buzdítok, csak kampány alapján emelném ki őket.



2018. ápr. 8. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Jól van az egye fene, csak szavazz a Jobbikra!
2018. ápr. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Szorul a hurok. Nem biztos magában a Fidesz és erre a szintre süllyedt.
2018. ápr. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Igen,ilyen szennyes kampány még nem volt. És ezt még az súlyosbítja hogy egyeske(Fidesz) párt azzal magyarázza hogy a "világ nagyot változott" és ezt kell beszopni.
2018. ápr. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább idegesítő volt, hogy szinte mindenhol valami politikai maszlagot látott az ember. Ha az utcán ment mindenhol az idióta plakátjaik, ha tv-t néz, akkor a migránsos reklám, rádióban szintén tolták. Ha újságot vesz az ember, abba is szinte mindbe volt egy kék oldal, rajta a stoptáblával, vagy enszes stb társai.

Az egyetlen amiért várom hogy vége legyen, hogy 4 évig megint kuss legyen ilyen téren.

2018. ápr. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17%

Az ellenzéki reklámoktól a falra tudnék mászni. Én értem, hogy kellenek a szavazók, de az, hogy minden pillanatban egy nyomorult ellenzéki reklámot kell bámuljak, már komolyan felhúzott idegileg.


A pontot az i-re az tette fel, mikor megláttam azt a reklámot, amiben a kisunoka tableten nézeget képeket, majd a nagypapa derekasan kommentálja mindet. Ettől alávalóbb, mocskosabb, undorító dolgot én még nem láttam. Gyereket felhasználni politikai reklámban...


Gondolom mostanra mindenki elvhű Fideszesnek gondol, mivel róluk nem írtam semmit. Ennek az az egyszerű oka, hogy összesen 3 reklámot láttam tőlük, abból az egyik egy már régebbi kerítéses plakát, a másik egy minimalista YouTube reklám, a harmadik pedig egy hűtőmágnes, és egy tömeglevél. És ennyi. Persze lehet, szimplán csak szerencsés voltam, de én kizárólag az alapján tudok ítélni, amit magam is láttam.

2018. ápr. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!