Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cionista Netanjahu-barát...

A cionista Netanjahu-barát fidesz izraelieket telepítene be egy titkos paktum által? Avagy ez az Orbán-terv?

Figyelt kérdés

A cionisták (szélsőséges soviniszta izraeliek) szemben állnak a globalistákkal (imf, soros, ensz).

Ők egymással szemben állnak, bár származás azonos.

Fidesz előbbiek szekerét tolja, bár egyiké sem jobb. Netanjhau az izraeli Likud elnöke, a Likud hivatalosan a Fidesz testvérpártja.


Sokak szerint létezik egy megállapodás, hogy izraelieket telepítenek be. Nekik készítik elő a terepet. Így ők jöhetnének, az arabusok viszont miattuk ne jöjjenek.

ha megvalósul az Orbán terv, Magyarország végleg elesik.



2018. ápr. 8. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyit kell inni ilyen baromságokhoz? Amúgy az izraeli vezetés nyilvánvaló és nem titkolt célja, hogy minél több zsidót vegyen rá az Izraelbe költözésre, hogy felvegyék a demográfiai hacot a nyulakként szaporodó palesztinokkal szemben.


Az üres lakásokat betelepítéshez az LMP és társai akarják összeírni.

2018. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kerdezonek elgurult a gyogyszere.
2018. ápr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hülye cionista s***nyalók.
2018. máj. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha kék, de csak akkor is ha magasan repül és kedd van. Egyébként szerintem nem folyik. :=(D
2018. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Magyarorszag egy elmaradott, fejletlen, gyenge, jellegtelen, szegény ország Izraelhez képest.

Nincs olyan izraeli, aki komolyan ide jonne. Nincs ilyen terv, szoba sem jott soha, nem lenne ertelme errol beszelni, Magyarorszsgon nincs SEMMI, aminek Izrael barmi hasznat venne. Kvazi kecskepasztorok vagyunk hozza kepest.

2019. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Remelem hogy nem bantottam meg senkit, de ez a helyzet. Izrael nem a korulotte levo arab orszagok szintjet hozza.
2019. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Am egy gyökér állattol hallottam most az evszazad legnagyobb viccet mikor Venezuelarol meseltem neki es az USA terveirol az orszaggal: a csaj azt mondta, hogy allitolag utana majd ide jon az USA, mert nekunk lesz VIZÜNK!!!

Aztadurva....

Ugyebar ez akkora marhasag hogy felesleges cafolni. Nem is tudtam eldonteni honnan kezdjem el. Onnan h nem nekunk van a legtobb vizunk? Hogy tul messze vagyunk? Hogy Brazilia esoerdo? Hogy amugy vizsotalanifok eoulnek amik egyre rovidebb ido alatt egyre tobb ivovizet csinalnak tengervizbol? Ugyh feladtam. Szentuk hiszi higy majd jonnek a jenkik. Most az ilyennel mit kezdesz? A kerdezo kerdese ugyanez. El kell konyvelni hogy ez egy buta majom es orulni hogy szakad az emberiseg IQ szerint ketfele, mert az intelligencia bar kivetelek vannak, oroklodo tulajdonsag.

2019. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!