Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a magyarok...

Miért van az, hogy a magyarok többsége még fülkeforradalmat sem mernek csinálni?

Figyelt kérdés
Ott is félnek, ahol senki nem látja őket.

2018. ápr. 8. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Kik a Fidesz tábor keménymagja? A nyuggerek, a krumpli levesért szavazó cigányok, meg a határon túliak akik 0-24be az agymosó köztévét nézik. Hiába a magyarok többsége nem Fideszes és szavazni is megy, semmit nem érnek vele. Ja és ott van még az Otbán által módosított szavazási rendszer, a körzetek átszabása stb, mind mind a Fidesznek kedvez és előnyből indulnak.
2018. ápr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Az ellenzék tehetetlenségét ráfogjátok a fideszre.
2018. ápr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Az orbáni rendszer eredménye. Én is hallottam már ismerősöktől olyanokat, hogy még a szavazólapról is ujjlenyomatot fognak venni és aki nem a Fideszre X-elt azon elégtételt vesznek. Talán Orbán beszéde is rátett egy lapáttal, amikor gyakorlatilag megfenyegetett mindenkit aki nem őket támogatja.


Ennek ellenére szerintem nagyon kis réteg az aki ennyire fél, ez már paranoia és a többség nem fog rájuk szavazni. Illetve az állami szféra dolgozói tartanak attól, hogy bajuk lesz belőle és jobb a békesség címszóval inkább rájuk szavaznak. Természetesen nem azt mondom, hogy az összes állami alkalmazott rájuk szavaz, ők látják át leginkább, hogy mennyire romlott, korrupt ez a rendszer, de akinek családja van és nagyon fél az esélyes, hogy rájuk szavaz.

Itt az oldalon is lehetett olvasni olyan kérdést ahol azt kérdezte a kérdező, hogy mit tegyen, ha a főnöke fényképet vár tőle hétfőn, hogy a Fideszre szavazott. Persze számtalan megoldás van erre, de aki fél az beadja a derekát és úgy lesz vele, hogy jaj hát egy szavazaton úgysem múlik semmi és így legalább az állásom nem lesz veszélybe.

2018. ápr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, olyanok is vannak bőven, akik, bár szidják a Fideszt, mégis rá szavaznak valami miatt. Talán féltik a munkahelyüket? De ez meg hülyeség, úgysem tudják meg, hogy kire szavazott Pistike.
2018. ápr. 8. 12:22
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Számodra mi a fülkeforradalom? Gondolom az, hogy a jelenlegi kormányzó pártot a fülke csendjében elküldje a búsba.

Figyelemmel kisérem itt a gyk-n a kérdéseket, válaszokat.

Néhány kérdés feltevő valami hihetetlen egyszerü gondolkozás módról tesz itt tanubizonyságot.

Azért kell persze segítenünk őket, tanulni nem szégyen.

2018. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vinni kell kettő darab, rövid, kék cérnát, majd szavazás előtt beletenni a körbe, lefényképezni. Ha jó a fénykép, nem lehet észrevenni a különbséget. Amúgy pedig milyen dolog az, hogy a főnök ilyet kér?
2018. ápr. 8. 12:25
 7/10 anonim ***** válasza:
3-as, még nincs este 7 óra. Nem kell már most elkezdeni a magyarázkodást. Az eredmény lehet bármi.
2018. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5-ös. Sokszor az egyszerűbb gondolkodás többet ér mindentől. Tudod, a józan paraszti ész.
2018. ápr. 8. 12:27
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
"olyanok is vannak bőven, akik, bár szidják a Fideszt, mégis rá szavaznak valami miatt" - én is ilyen vagyok, és azért szavazok rájuk, mert még mindig meg vagyok győződve, hogy a többiek nemhogy nem lennének jobbak, hanem ellenkezőleg, sokkal rosszabbak lennének. Szóval ha már "félek" valakitől, akkor nem a Fidesztől, hanem épp ellenkezőleg, az ellenzéktől.
2018. ápr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezt akkor nem hazaárulásnak hívják? Vagy esetleg szájból segget? Valamelyik a kettő közül.
2018. ápr. 8. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!