Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha átjelentkezem valahova,...

Ha átjelentkezem valahova, akkor hova számítják be a szavazatomat, ahova átjelentkeztem, vagy az eredeti lakcímemhez tartozó választókerületbe?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

szerinted??? ahol laksz ahova be vagy jelentve

bakki nem hiszem el hogy áá... ez kb ha megvettem egy repülőjegyet de az amivel mennék nem indul el ezért másik géppek kell utaznom ugyan oda megy?

2018. ápr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A listás szavazatot országosan számítják, tehát mindegy hol szavazol rá.


Az egyéni jelöltre akkor is az állandó lakcímed szerint szavazol, ha máshol szavazol átjelentkezéssel, tehát az meg az állandó lakcímed szerint számít, mert az ottani jelöltekre szavazol csak.

2018. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért van ráírva a borítékra, hogy kell vinni...
2018. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja csak faterom itt magyarázza nekem, hogy mekkora csalás, hogy ennyien átjelentkeznek én meg hiába mondom neki, hogy szerintem nem így van. Gondoltam inkább kiírom ide, hogyha látja hogy mások is ezt írják ,akkor talán elhiszi, hogy ez nem csalás.
2018. ápr. 8. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!