Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Állítólag a Fideszesek tudják...

Állítólag a Fideszesek tudják hogy több szavazatot kaptam 2014-hez képest, akkor ennyit erről? Örökké marad a Fidesz?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 21:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

10.


És ha nem a Fidesz nyer? Akkor nem ostoba? Vagy akkor az egy másik nép?

2018. ápr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Direkt nézem a FideszTV-ket, hogy röhögjek. Ők már mindent tudnak, a magas részvételi arány azért van mert az a plusz az mind a Fidesz szavazója, most aztán hatalmas felhatalmazással fog tovább kormányozni a Fidesz, az emberek megértették milyen veszély a migránssorosbrüsszel és nem tudtak otthon maradni, stb, nagyon jó :DDDDD
2018. ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%

Hakapeszi: Igen, úgy gondolom, hogy ha nem nyerne a fidesz, az bizonyítaná, hogy a magyar emberek többsége még képes gondolkodni.

Nem tudom elhinni, hogy egy kicsit is tájékozódó, gondolkodó ember a fideszre szavazzon. Nem kell nagy ész, hogy az ember átlásson a megvett médiából (TV2, origo, stb.) árasztott politikai propagandán. Az oroszoknál és Észak-Koreában tudok hasonló szintű agymosást elképzelni, mint amit ezek műveltek. Konkrétan hülyének néznek mindenkit, és a jelek szerint nem véletlenül.

2018. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
6%

13.


Az nem fordult meg a fejedben, hogy ők látják jól? Én pl. 43 éves vagyok de ma élek eddig a legjobban életemben, szerintem annyira hülye nem vagyok, nevelem a gyerekem, semmi kapcsolatom Fideszes körökkel, nem nincs trafikom meg ilyesmi, semmilyen előnyt nem élvezek, még csak nem is szavaztam rájuk eddig. Szeretek olvasni, beszélek angolul, értek németül vagyok legalább olyan tájékozott mint az átlag.


Mégis azt mondom, jobb a Fidesz mint a mostani ellenzék. Hol a hiba? Hol rontom el? Komolyan, nem gúnyból kérdezem. Most akkor nincs józan eszem?

2018. ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Hakapeszi: Ott látom a bajt, hogy a személyes jóléted miatt szemet hunysz a problémák felett. Én sem élek rosszul, mérnökként dolgozok, mindenem megvan, ami fontos.

Viszont nem tudom tétlenül, mosollyal az arcomon nézni a pazarlást, lopást és az emberek arcátlan hülyének nézését.

Mi is jobban élünk egyébként, mint az MSZP idejében. Viszont az ellenzék az nem csak az ex komcsikból áll, vannak alternatív lehetőségek. Van, aki még arra vár, hogy megkapja a bizalmat, hogy bizonyítson. Nincs rá garancia, hogy jobb lesz, de a lehetőség megvan rá. Nekem kevés az, hogy most nem annyira szar, mint régen volt.

Benned legalább becsülöm, hogy nem azzal jöttél, hogy a mingránsok és Soros... Meg lehet érteni az álláspontod, de ha eltekintesz a személyes jólétedtől (ami egyébként korántsem biztos, hogy a fidesz érdeme), akkor azért komoly problémák vannak az országban.

2018. ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
17%

15.


Pontosan tisztában vagyok a visszásságokkal. A feleségemmel együtt van négy beteg, idős szülőnk, nem ismeretlen számomra az egészségügy. Kiterjedt a vidéki rokonságom. Én nem vagyok egy narancssárga Fidesz - fan.


Csak azt mondom, jelenleg a legkisebb rosszak. Ha pedig mérnök vagy, tanult ember - valamikor én is mérnöknek készültem - akkor szerintem részedről túlságos leegyszerűsítése a dolgoknak, hogy hát buták az emberek.


Volt idő, mikor ugyanez a nép a baloldalra voksolt. Most meg harmadszor a Fideszre, ezt nem lehet ilyen egyszerűen elintézni.

2018. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

15#, bocs hogy beleszólok. De azt írod ti is jobban éltek mint az előző kormány alatt. Ezzel szemben mindenhonnan azt a mantrát hallom hogy "ennél nincs roszabb, innen nincs lejjebb, inkább jöjjön a káosz mint ez". Pedig nincs csődben az ország, sőt a mutatók jók. Nyilván van egy csomó minden ami gáz, de miért lenne jobb egy Jobbik-Mszp koalíció, akik megígérték a mindent és megszorozták 2vel? Ezek mögött nincs fedezet. Ha elkezdenék megvalósítani megint ott tartanánk mint 2006-2010-ben. És akkor nyertünk?

A Fidesz szerintem a kisebbik rossz.

2018. ápr. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy nincs lejjebb, mert van, a szocik. De nem tudjuk, hogy van-e feljebb. Jobbik-MSZP koalícióról tudtommal soha nem volt szó. Bár nekem is csalódás, hogy az LMP-vel vagy Momentummal hajlandóak lennének koalícióra lépni, mert nem sok közös van bennük.

De mindegy is, az ország döntött, a jelek szerint még a 2/3 is meglesz. Bízzunk benne, hogy nem arra használják, hogy még nagyobb vagyont harácsoljanak össze. Amit mondtam, azt azért mondtam, mert az egész kampány az ostobaságra, félelemkeltésre, uszításra épített, és a jelek szerint kiválóan működött, sok esetben azért, mert az embereket ennyire könnyű megvezetni. Mint látható, vannak kivételek, de valahol nagyon szomorú, hogy ilyen dolgok felett szemet kell hunyni az embereknek.

2018. ápr. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
HakapesziM tudjuk te jól élsz, azért vagy itt egész nap. Ha épp nem Csurkát élteted akkor a Fideszt a Digo haveroddal. Hiába élsz most a legjobban, ha majd a gyerekeid és unokáid nem fognak! Mikor nem lesz ki fizesse a nyugdíjad! Neked is mint a legtöbb Fideszesnek csak a zsebe számít, más nem! De majd tudod mikor ott fekszel a kórházba és nem lesz elég orvos mert a többség elment elment...és nem tudnak gyorsan segíteni a bajodon...akkor imádkozol majd!
2018. ápr. 9. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!