Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is sajnáljátok amiért...

Ti is sajnáljátok amiért Gyurcsány Ferenc nem lett újra miniszterelnök?

Figyelt kérdés
Ő lett volna az egyetlen a baloldalról akinek már van tapasztalata a kormányzásban, így ő lett volna a legrátermettebb mind közül. Ti is sajnáljátok amiért nem ő és a pártja, a DK nyert?
2018. ápr. 8. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Én azt sajnálom, hogy még mindig nem kapta meg méltó büntetését
2018. ápr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Én azt sajnálom, hogy bekerültek a parlamentbe. És azt is, hogy az MSZP bekerült. A Fideszt csak akkor lehet leváltani, ha ők maguk akarják, vagy ez a két "ellenzéki" párt megszűnik.
2018. ápr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Egyáltalán nem. :D


A degenerált koalíciónak a süllyesztőben a helye!

2018. ápr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Azt nem bánom, mert még rosszabb, mint Orbán.
2018. ápr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Én azt sajnálom hogy az lmp elárulta az országot hogy ismét két harmadhoz segítette a fideszt
2018. ápr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Hazug tróger , a kormányt okolta a sorállás miatt , ami akkora hazugság hogy lefagyott a dumája közben . Civil mozgalmakat felforgató csoportokat ki kell tiltani sittre kell vágni . Semmilyen homofelvonulást gender patkánykodást nem szabad engedni .
2018. ápr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Gyurcsánynak sikerült csak legyőznie ezt a mostani söpredéket....... Úghogy igen. sajnálom
2018. ápr. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Kígyó!
2018. ápr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!