Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még jelentősége innentől...

Van még jelentősége innentől a politika rovatnak? Ha ezután a 4 év után kétharmad?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 00:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, hol máshol kérdezhetnénk meg, hogy ki akar zenét ordíttatva pálinkázni és Wartburgot szerelni?
2018. ápr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#10 igen tényleg fura, hogy itt a jó kis prog mat állások és van is képzés erre és mégse ezeket választják, hanem egy másik országban ugyanezt. de minden rendben van.


nyilván most sem lesz egy köv hullám kifelé.

2018. ápr. 9. 00:13
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez a rovat eddig sem volt túl színvonalas sok tekintetben szerintem. bár ki tudja, talán valahonnan nézve igen.
2018. ápr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Egyébként lehet fura vagyok, de nekem a politika nem arról szól, hogy mennyit keresek. Ennyi erővel egy diktatúra egy jobb, hely ha magasabb a fizu.


Nekem egy társadalom nem erről szól. Nem az a bajom a kormánnyal, hogy mennyi a fizum.

2018. ápr. 9. 00:16
 15/15 anonim ***** válasza:

"Miért, te azt hitted, hogy a GYK politika rovata "dönti el" a választásokat? Hát nem, de nem is azért van."


Kitudja, lehet hogy a fél ország az itteni válaszokon röhög.

2018. ápr. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!