Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megbántátok, hogy nem mentetek...

Megbántátok, hogy nem mentetek el szavazni?

Figyelt kérdés
Az indokok is érdekelnek. Miért igen? Miért nem?

2014. ápr. 27. 18:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem, mert én elmentem.
2014. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Én nem bántam meg,hogy nem mentem el szavazni, de kire is szavaztam volna talán orbánra aki a szomszédságába stadiont épített,miközben az emberek éheznek vagy gyurcsányra akik hazudtak reggel délben meg este, vagy talán bajnaira aki megkárosította a parasztokat, vagy talán mesterházira aki soha nem nyert még semmit, és nem is fog, vagy talán a jobbikra akik eu-s zászlókat égetnek? Teljesen felesleges lett volna elmennem szavazni, nincs egy olyan párt sem akivel egyet tudnék érteni.
2014. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jó válasz! :D
2014. ápr. 27. 18:57
 4/20 A kérdező kommentje:
Ott az LMP tisztelt 2/3.
2014. ápr. 27. 18:58
 5/20 anonim ***** válasza:
28%

Nem bántam meg. Sem aÍFideszre, sem a Jobbikra nem akartam szavazni, az LMP pedig egy jellegtelen párt. A balolodal sem volt egységes.

De a fő ok, hogy bárkire szavaztam volna, tudtam, hogy a Fidesz nyer. Ez a választási törvény és a határontúliak (ellenőrizhetetlen) szavazatai alapján nyilvánvaló volt.

2014. ápr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
Az LMP-vel az a bajom, hogy jó dolog a környezet védelem, de egy ország a gazdaságra épül, és ezt kell előtérbe helyezni, sajnos ma magyarországon a gazdaság NINCS magyar kézben, semmi nem magyar már, ebből kifolyólag mi mint magyarok csak kiszolgáló személyzetként vagyunk jelen. Ezért is van az, hogy bezártak mindent, hogy a nyugat ide tudja ,hozni a sok szemetét, ebből következik, hogy ma magyarországon 4 féle képen szerezhetsz állást. 1. Elmész közmunkára. 2. Elmész egy multiba rabszolgának 3. Kivándorolsz nyugatra és követed a tőke áramlását. 4. Csókos vagy és benyomnak valahova.
2014. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%
Nem bántam meg. Teljesen hidegen hagy az egész, és nem értek hozzá, vakon ikszelgetni meg nem fogok. Teszem hozzá panaszkodni sem szoktam az országra meg semmire, még mielőtt valaki azzal jönne.
2014. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szia! Én szavaztam, ezért előre is bocsi a válaszért. Csak láttam, hogy LMP szimpatizáns vagy, s nem érted, hogy az emberek miért nem szavaztak rájuk. Ennek szerintem két oka van: Az első az ismeretlenség. A második: az LMP sok szempontból egy korrekt párt és úgy gondolom, hogy az ellenzékben abszolút szükség is van rájuk. Azonban kormányként jelen pillanatban nem állnák meg a helyüket. Olvastad a programjukat? A Jobbikéra szokták azt mondani, hogy megvalósíthatatlan, de nem tudom hogy aki ezt mondja az olvasta-e az LMP-jét. Persze jól hangzik hogy állítsuk le Paks 1-et, és ne építsük fel Paks 2-t, mert óvni kell a környezetet. Azonban abszolút semmi reális helyettesítő energiaforrást nem említettek. Még a vízerőművek létesítését is ellenzik. Szélturbinákból és napelemekből azért nehéz lenne kiváltani egy atomerőművet, kettőt már úgy sem lehetne, ha az egész országot beépítenék velük (ami nem 3000 milliárdba, hanem 30 000 milliárdba kerülne, plusz ott van még a megépítési idő is. Nyilván most csak hasraütésszerűen mondtam egy számot, de azt hiszem érthető, amire célzok.)


A rászorulók felzárkóztatása is jól hangzik, azonban nem vagyok biztos benne, hogy ezt úgy kéne elérni, hogy még jobban támogatjuk őket anyagiakkal. Az elmúlt 24 év megmutatta, hogy ez merre vezet.


Ami viszont tetszik bennük:

-Kiállnak az elveik mellett.

-Fontosnak tartják a magyar föld és ásványok, vízkészlet védelmét.

-Soha nem valami ellen, hanem mindig valami mellett foglalnak állást.

-Képesek a kooperációra és értelmes vitára is.

-Jól beszélnek és vannak remek ötleteik.


Ha képesek lennének kissé lejjebb venni a ,,zöldségükből", s néhány szempontból reálisabban gondolkodni, 4-8 év múlva akár az MSZP helyét is átvehetnék. Egyszer talán még kormánypárt is lehet belőlük, de most szerintem jogosan kerültek be a parlamentbe ilyen alacsony százalékkal.

2014. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem bántam meg. Úgy alakult, hogy aznap Szlovéniában a tengerparton söröztem és még a nap is sütött. :D
2014. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
19%
A végeredményt látva nem, az én szavazatomon semmi nem múlt volna.
2014. ápr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!