Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon tényleg eljön az idő,...

Vajon tényleg eljön az idő, amikor nem tollal és papírral, hanem vérrel és vassal kell eldöntenünk, ki vezesse az országot?

Figyelt kérdés
Jöhet bármilyen választás, beiktathatnak bármilyen választási rendszert, az utcákon a csoportok már valóban a méretükkel szavaznának. Egy ember, egy vélemény, egy szavazat.

2018. ápr. 9. 01:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Igen, de csak akkor, ha az MSZP vagy a DK kerülne valami elcseszett véletlen folytán hatalomra.
2018. ápr. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A jó édes ***** válasza:
56%
Nem valószínű, de mivel mostanában az ilyen poszt-apokaliptikus agymenések elég népszerűek, szerintem keresd fel a filmalapot, hátha adnak egy ilyen Mad Max témájú forgatókönyvre pénzt. Csak a tiedben nem autókért és üzemanyagért, hanem szavazatokért és mandátumokért öldökölnék egymást az emberek.
2018. ápr. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Arra figyeljetek hogy többen legyetek mint 12.
2018. ápr. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Azt kell mondjam, én a fideszre szavaztam én örülök neki! Ha a Jobbik nyert volna akkor lett volna M.O.-nak annyi. Nem kell ílyen búsnak lenni, eddig sem volt semmilyen vérengzés! El kell fogani, hogy az a párt nyert akinek kellett!
2018. ápr. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

Na jól van te kis Csegevara!


Annyian vettek részt a szavazáson, mint még soha 2002 óta. És még így is Fidesz kétharmad lett! Mit jelent ez? Hogy a nép ezt akarta. Nem Vonát, nem Gyurcsányt, nem Szélt, hanem Orbánt! Most nem lehet azzal takarózni, mint 2010-ben, hogy alig szavaztak, most kb. mindenki szavazott aki szavazhatott!


Miért van az, hogy Pesten az emberek többsége a Bálnában bulizik a Fidesszel, míg a balos pojácák rendezvényén kb. tíz 80 és a halál között lévő komcsi múmia, meg 5 füves egyetemista gyászol, miközben Gyurcsány bebszva és beherbálozva rángatózik és azt mondja "kígyók kígyóznak az utcán, a legnagyobb prímszám az 11"?


Nem mi vagyunk elrugaszkodva a valóságtól, hanem ti, kedves balliberálisok!

2018. ápr. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Az a múlt ,olvasd át mi történt száz éve ott a megfejtés . Vörös terror Ságvári Lenin fiúk , szóval egyszer már megjátszottátok .
2018. ápr. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem, inkább lesz nyugaton polgárháború az iszlám miatt.
2018. ápr. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Most van egy jelentős különbség: el lehet hagyni az országot. Sokan vannak, akik tojnak bele, mennek külföldre oszt érdekli is őket, hogy ki a kiskakas a szemétdombon.
2018. ápr. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%

Azért jó a vidéket szegénységben tartani hogy aztán kis tüzifával meg egy kis Erzsébet utalvánnyal meg lehessen venni a szavazatukat.

A Fidesz oligarchák újabb négy évig nyugodtan tömhetik a zsebüket annyi pénzzel amit már elkölteni nem tudnak és nagy pofával megint majd mondhatják hogy neki azért nő jobban a vagyona mert okosak...

2018. ápr. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
Kíváncsi vagyok 4 év múlva milyen hazugságal fog előrukkolni a Fidesz Soros után.
2018. ápr. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!