Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szomorú napra ébredt Magyarors...

Szomorú napra ébredt Magyarország?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 9. 06:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%
Nekem az. Itt terveztem élni meg gyereket nevelni majd. Most adtam magamnak egy évet, hogy kitaláljam merre megyek, kimondottan olyan céllal, hogy állampolgárságot is szerezzek az adott helyen. Az én adómból nem épül több stadion, nem kezelnek olyan rohadt nyuggereket, akik nem dolgoznak 20 éve, de az én jövőmet azért eldöntik, nem osztanak családit a negyedik purdét megellő népnemzeti katkó anyának. Rohadjon rá a ház erre az országra, nálam itt a vége. Elrohanni nem fogok felelőtlenül, de nagyon nézelődöm és igyekszem még idén távozni. Évente járulékokkal együtt olyan 5 milla került miattam a közösbe, remélem sokan lelépnek és kivérzik ez az ostoba nép.
2018. ápr. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%

11.


Igazi demokrata vagy. Nyugaton nagyon népszerű lesz a gondolkodásmódod.

2018. ápr. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%
"Az én adómból nem épül több stadion, nem kezelnek olyan rohadt nyuggereket, akik nem dolgoznak 20 év" Dehogynem, csak másik országban csinálják veled ugyanezt. Vagy szerinted más országban nincsnek nyugdíjasok???
2018. ápr. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
54%
Még egy ember, aki azt hiszi külföldön minden szép és jó. :)
2018. ápr. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!