Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ismét nyer a Fidesz, akkor...

Ha ismét nyer a Fidesz, akkor nőni fog az elvándorlás mértéke?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 8. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Részemről biztosan.
2018. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A jó édes ***** válasza:
66%
Az USA-ban is mindenki beígérte, hogy ha Trump győz, akkor elköltözik. Mind maradtak. Az elvándorlás teljesen független attól, hogy ki nyeri a választást.
2018. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
abiza
2018. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Nekem ket ismerosom is irta face en, ha orban nyer, ok elhuznak.
2018. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%

Nem. Ugyanis egyre több bűncselekmény történik nyugaton és a migráció következtében pénzügyi válság is kezd kialakulni.


Itt ezzel szemben biztonságosan elmehetsz koncertre, utcára. Folyamatosan emelkednek a bérek.

2018. ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Ilyenkor mindenki behisztizik, hogy így-úgy elmegy, ha nem az lesz, amit ő akar, aztán a nagy részük mégis marad.
2018. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos ez nem így működik,hogy eldöntöm és megyek.

Viszont, ha a fidesz marad kormányon azon leszek, hogy minél előbb elmehessek ebből az országból.

2018. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, de csökkeni, aligha fog.
2018. ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ismét nyer a Fidesz, akkor nőni fog az elvándorlás mértéke?"

Szerintem akik eddig is tervezték azok ettől függetlenül is mindenképpen menni fognak külföldre a sokkal jobb fizetések vagy tanulmányok miatt.

2018. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Programozóként (itt zárójelben azt is megjegyezném, hogy protekcióval) nem hiszem, hogy ne úgy működne, hogy eldöntöm hogy megyek és megyek. Én azért maradtam eddig itt, mert minden amihez kötődöm itt van. A családom, a barátaim és csak a saját anyanyelvemen intézhetek itt el bármit. Viszont ezek ellenére is ahogy telik az idő kezdem egyre rosszabbul érezni magam itt. Ha országunk a jelenleg elindult vonalon halad tovább, akkor pár éven belül elhagyom az országot.
2018. ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!