Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti tervezitek az ország...

Ti tervezitek az ország elhagyását ezután a választási eredmény után?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 9. 07:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Aki ezt hajtogatja, annak nagyrészt csak a pofája jár. Pár napig tombolnak, aztán lenyugszanak, majd visszamennek szépen a közmunkára.
2018. ápr. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Én külföldi munkavállaló vagyok évek óta. De ha valaki egy választási eredmény miatt külföldre tántorog, szembesülni fog azzal, hogy ott is vannak választások és ott sem mindig az nyer, akire szavazott.
2018. ápr. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem,mert az idős szüleimnek csak én vagyok és nem akarom itt hagyni őket egyébként már leléptem volna a fenébe.
2018. ápr. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
14%
Igen, egy nyaralással megünneplem majd az eredményt valami tengerparton.
2018. ápr. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Már 8 éve kint vagyok. Jót röhögtem ezen a választáson. Üdv, Luzern-ből.
2018. ápr. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a választás tette fel az i-re a pontot, vissza se nézek
2018. ápr. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

#3 vannak választások ja, de nem olyan komcsi, hazaáruló kádárposvány maradvánokkal, mint a fidesz.


Dehogy vagy te külföldön "elvtárs" :) vagy ennyire gáz a fidesz kormányzat, hogy még is külföldön kell melóznod? :)

2018. ápr. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

"Már 8 éve kint vagyok. Jót röhögtem ezen a választáson. Üdv, Luzern-ből"


Ja én is, hogy mennyi agymosott nyomorultat sikerült megint beetetniük :-D hiába no, ne várjunk csodát, az ország tele van vénekkel, meg cigókkal, akik pár forintért megvehetôk. üdv: Münchenből.

2018. ápr. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én nagyon jól élek itthon is.
2018. ápr. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%
Menjetek csak! Legyetek büszkék arra, hogy napi 16 órában rabszolgamunkát végeztek külföldön. Aztán az első dolgotok az legyen hogy vesztek egy 15 éves BMW-t mutogatni, hogy milyen jól éltek.
2018. ápr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!