Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire valószínű, hogy...

Mennyire valószínű, hogy pártunk-kormányunk bezáratja vagy megtéríti a még működő ellenzéki, vagy független médiát (RTL, index,444, HVG, hír tv, stb. )?

Figyelt kérdés
Mi lesz Simicskával?
2018. ápr. 9. 08:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%

Megígérte Orbán, kérdés, hogy a kétharmados eredmény mellett is betartja vagy sem.


Ha nagyobb "vereséget" szenved és csak gyenge abszolút többsége lett volna, tehát kb 100 mandátum, akkor sokkal valószínűbb lenne. Így szerintem lesz akkora nemzetközi nyomás, hogy nem kaszálják be teljesen se a független, se az ellenzéki médiát.

2018. ápr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
14%
Jön a megtorlás. Amikor majd az EU elzárja a pénzcsapot, az is a sorosisták meg az ellenzék hibája lesz. „Szép” világ jön...
2018. ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akik itt diktatúráznak, azok nem éltek a diktatúrában. Ha itt az lenne, egy órán belül megjelenne nálatok egy fekete autó, és pár hónapra mennél a hűvösre. Ahol nem lennének jogaid, mint a mostani raboknak.
2018. ápr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#8 Én azért nem vagyok olyan optimista, mint te.

Egyébként ebben az "ők már teletömték a zsebüket" érvben nem hiszek. Nekik már régen ott van a térített asztal. Csak sajnos a pénznél nincsenek ilyen biológiai reflexek, hogy én már jól laktam, köszönöm, ennyi elég volt. Addig fogják tömni a zsebüket, amíg tudják. Te nem vennéd fel az utcáról a tálalt 20.000-est? Egy új pártnak még idő, amíg kiépíti a saját kis maffiahálózatát, a Fidesznek már régóta teljes gőzzel működik.

2018. ápr. 9. 09:02
 15/16 anonim ***** válasza:
95%
Biztos beindul a gépezet az említett médiák kivásárlására.Simicska meg végleg a háttérbe szorul,majd egy szívinfarktus,vagy agyvérzés elrendezi (erősen túlsúlyos,dohányzik).
2018. ápr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Te még abban hiszel hogy a fideSS, mer bármit is lépni?

Az a valószínűbb hogy szépen eltakarodnak a férgek.

2018. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!