Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most nagyon orulnek a fideszes...

Most nagyon orulnek a fideszesek de megis ok az igazi vesztesek?

Figyelt kérdés

(Nincs magyar billentyuzetem)


Azt hiszem batran kijelenthetem, hogy a valasztas vesztesei a fiatalok voltak. En a BME-re jarok, rengeteg ismerosom van es senki se szavazott a Fideszre. Ellenben a nagyszuleim es a kornyeken minden oreg igen. Tessek akkor egyek meg amit kifoztek. Szakadjon rajuk a nyugdijrendszer. Eddig hat ismerosom jelezte, hogy lelep diploma utan. En is igy teszek, mondjuk hiaba nyert volna a Jobbik az sem csinalt volna egybol kanaant de ez 2/3 garancia a fizetesek alacsonyan tartasara. Majd a sok kozmunkas/cigany/nyugdijas/hatarontuli sopredek eltart benneteket! Es nem, nem mosogatni megyek. Gepeszmernokkent azt hiszem nem fognak elhajtani sehol.


2018. ápr. 9. 10:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Isten veled! (... elmorzsoltam egy könnycseppet)
2018. ápr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Mindenki kivándorol, összeomlik az ország, 23 millió román jajjjajj
2018. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Birkák országa
2018. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Mert ha véletlen létrejött volna egy mszp-dk-LMP-Jobbik (a kihagyott jelentéktelen szatelitpártok barátaitól elnézést kérek) szörnykoalíció, az ugye rögtön felpumpálta volna a béreket? Te is csak arra ácsingózol, hogy a jóságos kormány bácsi majd odacsap a versenyszférának, és a akkor majd jujj de nagy lesz a fizetés. Mehetsz nyugodtan a fényes NYUGATra, ahol mindenki illatosat kakil, majd kereshetsz kétszer annyit mint itthon, ami feleannyi, mint amit egy őslakos kap azért a munkáért, akkor aztán meg leszel becsülve.
2018. ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Meg gunyolodtok is rajta de majd meglatjuk ki nevet a vegen :D
2018. ápr. 9. 10:13
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Feltettél egy tessék lássák kérdést a címben de az is csak a kérdőjel miatt az. Valójában duzzogsz az indokolásában úgy látom. Mit tudod te hogy ki szavazott a Fideszre az egyetemi környezetedben ?! Ha szidod a kormányt majd utána érdeklődsz haverok párthovatartozásáról azok ha van sütnivalójuk mellébeszélnek vagy füllentenek de kétlem hogy arra vágynának hogy szájkaratézni kelljen nekik veled. Nem vagy még elég dörzsölt
2018. ápr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Ideje lenne észre venni, még ha fel sem bírod fogni, hogy 70% részvétel mellet 50% nem mind nyugdíjas
2018. ápr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Unokabatyam 5 eve Ausztriaban dolgozik szakmaban es evi 80 ezer eurot keres. Nekem meg havi ~180 ezer nettot ajanlottak videken kezdo fizetesnek. Az nagyon nem a fele. Iden megy Thaifoldre nyaralni, uj kocsija van, epitkezik. Itthon ez lehetetlen 5 ev utan. Szoval aki jo szakember az fenyevekkel jobban keres ez az igazsag.


Amugy meg onnan tudom, hogy az egyetemi ismeroseim nem fideszesek, hogy atbeszeltem az orszag problemait rengeteggel es mind azt mondta, hogy a fidesznek nincs maradasa. Es nem ugy kezdtem, hogy szidtam a kormanyt. Tudom, hogy pont veletek nem lehet vitatkozni, csak ugy nem vagom senkinek az arcaba a nezeteim.

2018. ápr. 9. 10:33
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

És attól jobb hogy most így beszélsz a honfitársaidról, akiket úgy is tekinthetnéd, hogy szegény nem tudja mi a helyes út? Vagy te a (számodra) tudatlant mind utálod? Még a gyerekeket is?


Nem mellesleg mikor cirka 10 éve voltam én egyetemista, ugyanez a szöveg ment csak a baloldalra. Hogy a nyugdíjasok szavaznak rájuk....


Nem ismétlés ez egy kicsit? Mindig az ellenzék szídja a nyugdíjasokat. Annyira szeretetre méltó ez.

Szídd magad, hogy fiatal egyetemista létedre semmi szeretet MEGÉRTÉS (!) és tisztelet nincs benned, lenézed a saját népedet, de azért várod a sült galambot.


Gusztustalan!

Én soha nem beszélek így azokról akik (SZERINTEM) rosszul döntöttek. Gondolkozz el egy kicsit, és szállj magadba. Mert nem jobb vagy bal oldal van. Hanem jó vagy rossz ember. Ez pedig semmiképp sem a jó oldal, ahogy nyilatkozol.


Ezerszer többre tartok egy ellenzéki de jólelkű embert, mint azt, aki a saját hitem szerint választott és lesöpredékezi mind azt, aki vele nem ért egyet. Szerintem az ilyen ember az igazán káros és szégyenletes!


Üdv.

2018. ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem fox hiányozni -.-
2018. ápr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!