Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéknek már csak az...

Az ellenzéknek már csak az lesz elégtétel, amikor Románia gazdaságilag utolér minket?

Figyelt kérdés

Sorossal küzdött háború során elég sokat szegényedett az ország, a KSH adatai szerint míg Románia egy főre jutó GDP-je 2000 eurót tudott 8 év alatt erősödni, Magyarországé csak 1100-at.


Az EU-s támogatásokat előre elköltöttük, és több milliárdos bírságok várnak az országra a korrupció miatt, így már szinte tény, hogy Románia még jobban felzárkózik.


Csehországot és Szlovákiát nem is említem, lassan közelebb állnak a Nyugathoz mint Magyarországhoz.



2018. ápr. 9. 10:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

"Az ellenzéknek már csak az lesz elégtétel, amikor Románia gazdaságilag utolér minket?"

Igazi hazafias (tőlük elvárható) viselkedés!

2018. ápr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Elég szánalmas, elkeserítő és elgondolkodtató, ha az ellenzék annak örül, ha az ország szarul fejlődik, ahelyett, hogy kezébe venné az irányítást és értelmes, reális, fejlődést hozó alternatívát kínálna föl, amit van értelme megszavazni a választóknak.
2018. ápr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te éltél egyetlen percet Romániában??? Láttad és tapasztaltad ez itteni életszínvonalat? Jártál Moldvában és Havasalföldön egy faluban? Tudod hány km autópálya van Romániában? Ilyen alapon miért nem Kínát irigyled vagy Indiát, mert az utóbbi években pár százaléknyi gazdasági növekedést tudtak elérni?
2018. ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem örülünk, azért akartunk kormányváltást, hogy álljon meg a 4 évenkénti fél millió kivándorlás és a sereghajtó gazdasági növekedés.


Ha ez kell, akkor legyen ez. Rohadjon szét az ország. Jönnek az EU-s büntetések, megépül Paks, 100% feletti államadósság, támogatások le fognak állni, és itt csökkenés lesz, nem növekedés. Mindenki azt kapja amit megérdemel!

2018. ápr. 9. 10:20
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor lesz az, hogy felébrednek és visszasírják magukat álomba
2018. ápr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmit akartam írni, mint a 3.

Én már jártam többször is Romániában.

Nem tudom, hogy a számokból mit hoztak ki, de láthatólag semmi irigylésre méltó nincs ott.

És én még a jobb részeken jártam.

2018. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Az ellenzék 2002-2010 között kis híján Banglades szintjére amortizálta az országot, az államcsődöt csak hajszál híján kerültük el - miután Medgyessy Péter bevallotta, hogy az országot 2002-ben olyan jó állapotban vették át, hogy 2007-ben be lehet/ett volna/ vezetni az EUR-ót. Hát ezt elbuktuk, tehát ők csak maradjanak csöndben, nem akkor kell okosnak lenni, amikor csak a lábukat lóbálják a parlamentben. 2002-2010 között kellett volna okosnak lenni!
2018. ápr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

# 7/7 Időpont ma 10:25


2007-es szinteket még most sem érte utol M.O., csak jött a világválság, az egész világ csőd széli helyzetbe került. De mindegy is, ti foglalkozzatok csak Sorossal, rohadjon az ország! Jön az újabb Trianon.

2018. ápr. 9. 10:28
 9/13 A kérdező kommentje:
Aki Romániázik, az volt már Kelet és Észak Magyarországon? Kb. olyan körülmények vannak ott 1-1 helyen mint Afrikában.
2018. ápr. 9. 10:32
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#8!


A 2007-es számok! :D Azok nyilván olyan zseniálisak voltak, a 2006-os megszorító csomag csak úgy véletlen vezetődött be, az öszödi beszéd is csak egy gazdasági sikertörténet felreértett lecsapódása volt. Mindenről csak a gazdasági válság tehet.

2018. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!