Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz szavazók elfogadják...

A fidesz szavazók elfogadják a korrupciót?

Figyelt kérdés
Több fideszessel -beszéltem ez ügyben és általában azt mondták érthető vagy mindenki ezt csinálná, mutass olyan pártot ahol nem lenne korrupció, nem baj mert így legalább magyar kézbe van a vagyon pl. Magyar földek
2018. ápr. 9. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
el, persze; azt sem tudják, mi az.
2018. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
nem, egyedül a korrupciot tartom jogos kritikanak a kormannyal szemben, de a baloldal szajabol, az is bagoly mondja verebnek...
2018. ápr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Korrupció és a politika kéz a kézben jár. Én inkább azon lepődök meg, hogy az emberek ezen meglepődnek, mintha külföldön nem ez menne. És én elfogadom, pontosan amiatt amit te is írtál.
2018. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Te hülye vagy. Nézd meg a skandináv országokat.
2018. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg ilyen naiv vagy?
2018. ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eleve nem hiszek annak a pártnak, aki azt ígéri, hogy felszámolja a korrupciót. Csak a módja és a mértéke kérdéses - nyilván nem örülök neki, de tán az előző kormányok nem voltak korruptak?
2018. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fideszes ismerősöm szerint: mindenki lopna úgyis...ennyivel elintézik.
2018. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!