Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor a Fidesz egyedül a...

Most akkor a Fidesz egyedül a migránsozás miatt nyert?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 9. 11:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%
A legősibb technika: Oszd meg és uralkodj! Ezt csinálták, el kell ismerni profi szinten. :(
2018. ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%

vidéken élek, kis 8ezer fős városkában, 300+ a fizetésem.

ezt csak úgy mondom a nagy városi "elitnek".

én pl azért szavaztam a fideszre, mert az elmúlt 4 év alatt a fideszes vezetőség 1000x többet tett le a városunk fejlődéséért mint a korábbi (1990-óta) mszp-s alakulat.

24 év alatt elloptak mindent, egy utat nem újítottak fel, konkrétan az összes közpénzt lenyúlták, és 100 milliós házakat építettek közben maguknak.

hagyták a várost teljesen elrohadni.

mióta fideszes a polgármester, épült új kistérségi egészségügyi központ a legmodernebb felszerelésekkel, játszóterek, új utak, kiparcellázták az üresen álló önkormányzati terülteket és ipari parkot hoztak létre csomó új munkahellyel, rendbe hozták a parkokat, felújították az iskolákat óvodákat és még sorolhatnám.

az iparűzési adóból származó bevételt egy az egybe a városba tolják minden évbe.

És igen! felhúztak egy 800-1000 ember befogadására alkalmas SPORTCSARNOKOT, ahol szinte minden hétvégén van valami rendezvény, ahova jönnek a környező városokból is rengetegen, így lehet új kapcsolatokat barátságokat kiépíteni, ami nekünk "falusiaknak" még mindig fontos!

egyszóval ezerszer élhetőbb lett a város, mióta fideszes vezetés van.

én ezért szavaztam rájuk, a migránsozást meg sorosozást pont leszartam.

erre az 50 ezerből élnek dologra meg annyit tudok mondani, hogy max a közmunkások akik lusták kilépni a szarból.

2018. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem elsősorban amiatt. A kormányzat álláspontja egyértelműen elutasító a bevándorlással szemben és ez történetesen egybevág a magyar emberek többségének akaratával. De szerepet játszhatott az újabb kormánypárti győzelemben a gazdaságpolitika, annak eredményei is.
2018. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13%
A birkàk meg a bunda miatt.
2018. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Meg a jópár ezer Ukrán, Román szavazónak köszönheti, plusz azoknak akiket megtudtak venni kilóra.
2018. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
15: persze azzal az egy mandátummal előrébb lett volna az ellenzék :D
2018. ápr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 readymix ***** válasza:
#10/16 Nem a Te eseted a jellemző. Bár az lenne. Tipikus egoszemlélet. A vidéki többség szándékosan anyagi és szellemi gödörben van tartva. Épül a neojobbágyság. Mao.-on hatalmas a szakadék a vidék és a város között. Infrastrukturálisan, munkalehetőséget tekintve és a tudatlanság, tájékozatlanság szempontjából is. Ezt szépen megmutatták a mostani választás Bp.-i számai is. Ezt fondorlatos módon kialakította és most ki is használja a Fidesz. A kiválasztódás, mert azért ilyen mindig van, abban nyilvánul meg, hogy akinek ez nem tetszik és nem akar besimulni, az elmegy a 3,14-csába, de ez hosszú távon visszanyal, ahogy az látható is. Nincs szakember, a kisipar le0lázódott, nem lehet festőt, ácsot, gáz- és fűtésszerelőt, autószerelőt stb. találni. A makroszámok lehet, hogy szépek, de belül rohad a narancs...
2018. ápr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!