Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most évekig ugyanaz a "kettész...

Most évekig ugyanaz a "kettészakadt" hangulat lesz az országban, mint a 2002-es választások után?

Figyelt kérdés

Ma reggel arra érek be a munkahelyemen, hogy ez egyik kollégám azért üvölt a másikkal, "mert a gyereke nem tud hazajönni Londonból, mert nem lett kormányváltás".

Így szó szerint.

Egyre többen beszálltak a vitába mindkét szektából, nagyon komoly műsor kerekedett belőle.


2018. ápr. 9. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Eddig is nagyon rossz volt a helyzet, de tegnap este a magyar társadalom véglegesen kettészakadt.
2018. ápr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én megállapodtam a barátaimmal, hogy politikán nem veszünk össze. Másokkal kerülöm a témát és próbálom csinálni tovább a dolgaimat. Nem a Fideszre szavaztam (bár szerintem nincsen sajnos normális ellenzék), vannak barátaim, akik Fideszre szavaztak, de emiatt minek vesznénk össze? sokan szerintem ilyenkor a személyes frusztrációjukat is kiélik, legyenek akár a "győztes", akár "vesztes" oldalon.

Te is maradj ki ebből most, csak a munkában hátráltatna. Bár ahogy látom kimaradtál, jól teszed. Akárhogy leordíthatják a másik fejét, nem fog másra szavazni legközelebb sem.

2018. ápr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem a fidesz hibája, hanem úgy általánosságban a politikáé. Nem érdemes összeveszni a politika miatt. A kollégád fia meg amúgy se jönne vissza. Vagy ha az MSZP lenne kormányon, most akkor visszajönne? Dehogy! Aki kimegy, az nagy valószínűséggel kint is marad.
2018. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Az a kollégád, aki most ordibált, az eddig is ezt tette ha nem a vele megegyező véleménnyel szembesült.

Csak eddig a másik hallgatott.


Most ennek van vége.

Nem most szakad ketté az ország, csak most mer visszaszólni az a fideszt támogató, aki eddig nem merte megtenni, mert ugyanígy azonnal le lett volna ordibálva.

2018. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Addig még a magánzsebből pénzelt médiák nem állnak le a negatív hangulat keltéssel, nem sajnálva ezért beleölni milliárdokat, ja ilyen hangulat fog maradni.

Amúgy meg már ne haragudj, de elég egy véglény, faék egyszerűségű kollégád lehet, ha ilyen szép párhuzamot állított az említett problémára.

2018. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Evekig megy a soros plakat meg napont 20 uj migranscikk az irogon
2018. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nincs olyan ismerősöm, aki a Fideszre szavazott volna, szóval ilyen személyes konfrontáció nem lesz a közeljövőben. Az interneten itt-ott még levezetem egy kicsit a csalódottságom egy pár hülyén, aztán szépen kizárom az életemből a politikát. Hülyékkel nem lehet versenyezni.
2018. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Most ennek van vége.

Nem most szakad ketté az ország, csak most mer visszaszólni az a fideszt támogató, aki eddig nem merte megtenni, mert ugyanígy azonnal le lett volna ordibálva."


3 éve megy az uszítás a fidesz részéről mindenki ellen aki nem migránsozik naponta 3-szor, de igen, én is úgy sajnálom a sok rettegésben élő fideszest aki nem nyilváníthatja ki a véleményét, mert még hülyének nézik.

2018. ápr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes én máshogy érzékelem,Budapest külvárosában vagyok itt minden olyan csöndes most,sokan le vannak sújtva..
2018. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!