Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyik ellenzéki pártban sem...

Egyik ellenzéki pártban sem merül fel, hogy esetleg választási csalás történt?

Figyelt kérdés
Mindenki elkönyvelte a vereséget és csendben vannak, pedig biztos, hogy nagy mocskosságok voltak.
2018. ápr. 9. 15:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az nem létezik, hogy ennyi agyatlan birka legyen az országban.
2018. ápr. 9. 15:30
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Hát lehet, hogy nem láttak csalást, ezért nem merül fel bennük. Minden körzetben ott volt 4-5 ellenzéki szavazatszámláló, szerinted nem kapaszkodnának bele az utolsó szalmaszálba, ha tudnának valami ilyesmiről?
2018. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Még csak most fognak elkezdődni a vádolgatások. De igazából most a részvételi arány magas volt úgy hogy most arra biztos nem kenhetik, hogy " Hát persze alig szavaztak". De a csalásra még lehet fogják kenni. A rinyálás még csak most fog elkezdődni (ha lesz egyáltalán).
2018. ápr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Az ellenzék egyenlőre azzal van elfoglalva,hogy ki mondjon le.
2018. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%
Sok munkavállalót megfenyegettek,hogy ha nem a Fideszre szavaznak,kirúgják őket a munkahelyükről.Én is ismerek ilyet.Le kellett fényképezniük a szavazólapot,hogy a Fideszre szavaztak és bemutatni a főnöküknek..
2018. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5: Lefényképezem, aztán kimegyek a bizottsághoz, hogy elrontottam, adjanak új lapot lécci. És adnak.

Gyökkettes íkú fölött ilyennel senkit nem lehet befenyíteni.

2018. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%
A választás tisztaságát nem a fidesz irányítja, ellenzék is részt vesz benne, ezenkívül számtalan országból vannak képviselők, akik a törvényességét nézik.
2018. ápr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

5-ös! Csak ezzel az a baj, ha én szívből utálom a Fideszt,és ilyennel lennék fenyegetve, akkor fognám szépen beikszelném aztán fotó több szögből, különböző síkban tartva a papírt. Majd áthúznám az egészet, és írnék rá valami kedveset Orbánról. A szavazat érvénytelen a főnők meg boldog lenne.

Sőt mivel bevállaltam a vezéráldozatot, a többi munkatársnak elküldeném a képeket már akiben bízom, és azok úgy szavaznak ahogy akarnak, mert az én utóbb érvénytelenített szavazólapomat fényképét adnák be.

Még aljasabb módi, hogy beikszelem a Fideszt, tömök valami más papírt a borítékba, bedobom az urnába, szépen kiviszem a táskában kabátban a szavazólapot ez törvénysértés, de ki venné észre?

Megbízható kolléga beviszi ő is lefotózza bent az én kicsempészett főnök konvertibilis szavazólapomat, és úgy szavaz, ahogy akar a lényeg mindenki hozza ki azt az egy kamu lapot, és közben úgy szavazhat, ahogy akar. A Nap végén meg szépen kidobnánk és mindenki boldog lenne.

2018. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ilyen magas részvétel mellett hiába merülne fel, hogy 1-2 körzetben tapasztaltak csalásra utaló jelenségeket. A vélelmezett csalás mennyiségileg eltörpül a nagy tömegű szabályszerű szavazás mellett, és nem vezet a választás érvénytelenítéséhez.


Olyan ötletre volna szükség, ami a elég nagy arányú csalást vélelmez - amit persze bizonyítani is kell, feltételezni nem elég. Pl. a számítógépes szavatösszesítő rendszer meghekkelését - pl. minden Fidesz szavazatot kétszer számol. De ez tényleg csak akkor működik, ha tényleg ehz a helyzet, süketelni nem elég.


Lehet, hogy azért van ez a nagy csend, hogy egy ilyen nagy arányú csalást kiagyaljanak.

2018. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
Mindenki, akinek van egy kis esze, tisztában van vele, hogy pont ugyanúgy csalták el ezt a választást is, ahogy az előzőt. Megvesztegetés, megfélemlítés, magyarul nem beszélő határon túliak, fizetett szavazók mindenütt, és minden bizonnyal a szavazatszámlálók sem feddhetetlenek. Már négy éve is megúszták büntetlenül, most is meg fogják, mert ez egy ilyen ország. Rég megérett a pusztulásra ez a társadalom.
2018. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!