Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az a jövőkép, amit látnak...

Mi az a jövőkép, amit látnak az emberek a fideszben, hogy kétharmaddal megint nyert?

Figyelt kérdés
És itt most a fidesz érdekel, nem az ellenzék sározása. úgyhogy gyerünk srácok, meséljetek, mi az a jövőkép, ami annyira elbűvölt titeket, hogy rájuk húztátok az xet
2018. ápr. 9. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Egy másik kérdéshez írt válaszomat tudom csak idézni:


"1: A jómódú fidesz szavazót /egykulcsos szja, 10M csok igénybevétele, stb/ nem érdekli, mert mindenkinek a saját pénztárcája a fontos elsősorban.


2: Az egyszerű gondolkodás vidéki nyugdíjas nem érti, nem lát át egy Elios ügyet. Az 1,2Mrd offshore számlából meg max a "számla" szót ismeri.

Viszont azt megérti, hogy ha jönnek a migránsok, akkor a szomszédjában lévő üres házba fogják őket beköltöztetni.


3: A tornanádaskai közmunkás, 4 elemis cigány, stb úgyszintén nem érti, de ő meg attól retteg, ha jönnek a migránsok, akkor még közmunka sem lesz.


Ennyi, nem olyan bonyolult ez.

Ezt kellene felismeri a "rendszerváltó", körúton belüli ellenzéknek, nem pedig Elios ügyről meg társairól magyarázni."

2018. ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Olvasd el Orbán Facebook oldalán a hozzászólásokat, és meglátod, hogy mennyi idióta él még itt. Mélységesen remélem, hogy a Fidesz-nyugdíjasok pár éven belül kipusztulnak, és akkor talán (talán...) lehet esély arra, hogy leváltsa az ellenzék a kormányt.
2018. ápr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
A rengeteg fejlesztést amit elkezdtek, azt fejezzék is be. Most nem fogom felsorolni mert már ezerszer leírták itt ezer kérdésnél. És a kétharmadnak külön örülök, most már nem fogja egy ostoba ellenzéki se leszavazni a jó ötleteiket a parlamentben.
2018. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én ugyan nem rájuk szavaztam, de az elmúlt 8 év alatt olyan szinten épült ki a hatalmuk, hogy gyakorlatilag egy kormányváltás mindenkinek csak ráfizetés lett volna. rengeteg település van, ahol a legtöbb kis és középvállalkozás csak és kizárólag azért tudott talpon maradni, mert a fidesz seggét nyalta 8 éven keresztül.


ezeknek a cégeknek a sorsa nyilván attól függene, hogy milyen szinten történt ez a puncsolás? a legközvetlenebb körök biztosan elestek volna egy csomó kedvezménytől.


az én munkahelyem is ilyen...10 embert foglalkoztat, nemrég nyertünk támogatást, ami nagy valószínűséggel nem igazán lett volna meg, ha nincs jó kapcsolat ápolva a fidesszel...ez a magyar valóság.

ha a fejlesztést pedig nem tudjuk megvalósítani, könnyen lehet, hogy létszámleépítést kell alkalmazni az év eleji kötelező béremelés miatt...


nekem nem érné meg elvesztenem a munkámat annak reményében, hogy 2-3 év foltozgatás után lenne egy kicsivel tisztább országunk, pláne ha ez csak remény...


de én nem így gondolkoztam, csak gondolj bele azokba, hogy mennyien szavazhattak emiatt a fideszre.

2018. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

A Fidesznek nincs jövőképe, még programja sem. A vidéken, elbutult falvakban, migránsoktól rettegő, különféle juttatásokkal elvakított emberek juttatták őket hatalomra.

Na meg azok, akik továbbra is vígan tudnak a zavarosban halászni.

2018. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
erzsebet utalvany?
2018. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Első: Jövőkép érdekelt, nem pedig az, hogy a vidéki retteg mer migráns, és emiatt oda húzza az ikszet. A migránsal való ijeszgetés nem jövőkép...
2018. ápr. 9. 17:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

4: Ez így van.

És ezzel még sokszázezren voltak valószínűleg így: állami alkalmazottak, kormányközeli cégek alkalmazottai, közmunkások, stb.

Csak a útépítési tendereket sorra nyerő Duna Aszfaltnak több, mint 1000 saját alkalmazottja van, ezt szorozd be 4-el, + az alvállalkozók alkalmazottai+azok családtagjai, stb, stb., Mészáros birodalom dettó.

2018. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egyszámjegyű szja ígérete.
2018. ápr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!