Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek tulajdonképpen...

Az ellenzékiek tulajdonképpen megköszönhetik a Fidesznek a 2/3-ot?

Figyelt kérdés

Szerintem, ha mondjuk kevesebb mint 100 helyet szerez a Fidesz, abból káosz lett volna. Új választások és akkor nyer a Fidesz ismét.


Ha kis többséget szerzett volna a Fidesz, akkor azért fellelkesültek volna legalább egy picit az ellenzéki pártok. Marad ugyanez a töketlen banda...


Én a jelen esetben el tudom azt képzelni, hogy elindul egy olyan folyamat, ami megújuláshoz vezethet. Jobb lett volna, ha a DK be sem kerül a Parlamentbe, mert Gyurcsány jelenléte a Fideszt erősíti.


A szomorú valóság az, hogy ez a Fideszes kampány/retorika és 8 évi kormányzás egy baromi jól támadható felület, okos kampánnyal és hiteles ellenzéki erővel könnyen bukhatott volna Orbán.


2018. ápr. 9. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem érdemes már ezen görcsölni, mert 4 éve is ezek buktak, és szerintem 4 év után is ugyanezek az arcok buknak majd.
2018. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Részben egyetértek.

Most nyertek 4 évet, hogy valódi ellenzékké váljanak.

A legjobb az lett volna, ha a DK mellett az MSZP-Pm sem éri el a küszöböt.

2018. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De egyébként szerintem a Fideszt saját maga fogja megbuktatni, nem Molnár Gyula, meg Gyurcsány Ferenc.
2018. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na igen az mszp is mehetett volna a lecsóba. Senki se siratta volna őket.


Rengeteg emberrel beszélgettem az elmúlt időszakban és azt vettem észre, hogy - pártállástól függetlenül - az értelmesebb emberek (fideszesek is) egyet értettek abban, hogy azért 8 év alatt az adott forrásokból és 2/3-os felhatalmazással jóval többet lehetett volna fejleszteni ezen az országon.

2018. ápr. 9. 17:23
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg gyurcsányi marad bukik az ellenzék !
2018. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!