Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nem a fideszre szvaztak...

Akik nem a fideszre szvaztak azok mind soros emberei?

Figyelt kérdés

Mert a miniszterelnök úr ezt mondta hogy van ő és a fidesz meg mindenki más akik a soros jelöltjei, és ebből levezetve akkor a kérdésre igena válasz?

Mi erről a fidesz szavazók véleménye?

Akkor most Orbán csak a 2.5 millió ember miniszterelnöke?

És mi van a másik 7.5 el? Illetve ha csak a szavazáson résztvevőket nézzük.... Mi van a másik 3 millió emberrel akik nem a fideszre szavaztak?

Ők nem magyarok?

Hogy van ez most ideológiailag?

Valami penge fideszes fejtse már ki.


Köszi:)



2018. ápr. 9. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyunk magyarok. Soros fizetett nekünk fejenként 5.000et hogy ellenzékre szavazzunk
2018. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Rosszul értelmezted amit Orbán mondott, de nem te vagy az egyetlen
2018. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Még ezt az egy választ is kár volt erre a kérdésre pazarolnom.
2018. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Csak a pártokat pénzeli soros. Pl. az LMP-t, akit itt az oldalon is előszeretettel terjesztenek. Mert aki az LMP-re szavaz, az fel van pontozva 70%-ra. Miközben 6 százalékot alig ért el a szavazáson.
2018. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

rövid történet, ami segít megérteni miért nyert a fidesz...


Szomszédom kérdeztem kire szavazott...

Aztmondja a fideszre

És azért a fideszre, mert az LMP re akart szavazni eredetileg, de minek szavazzon kis pártra(Lmp) ezért inkább a fideszre szavazott hogy "ne veszsen kárba a szavazat"-a

Na ennyit az átlag magyar szavazók politikai inteligenciájáról.

Na a szomszédom például a fidesz kedvenc szavazó típusa a hülye hungarikus:-D

2018. ápr. 9. 18:09
 6/16 anonim ***** válasza:
98%

Én sosem tagadtam hogy egy magyargyűlölő, hazáruló, kommunista, zsidó, migráns párti, homoszexuális,keresztény ellenes, muszlim, multikultis, abortuszpárti, bolsi, aberrált, fehér gyűlölő, soros bérenc balliberális vagyok xDDDDD


Akinek még eszébe jut olyan jelző amit kihagytam, pótolja ki plz! xD

2018. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

#4 bérkommentelők.

Már korábban is megfigyeltem, hogy ebben a kategóriában erősen megy a baloldali "hittérítés".

Egyre több platformon megjelennek, ők ezért kapják a fizetésüket :)

2018. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

Csak kamu az egész. A németországba igyekvő csürhe migránsáradatot kihasználva kiépítettek egy kampányt a migráns témára.


A lényeg az, hogy felj a migránstól. A migránsokat Soros tereli. És ezt a kettőt lehető legjobban össze kellett mosni az ellenzékkel. Csak a fidesz menthet meg minket a migránsoktól, mert a többiek már a főnök zsebében vannak, és betelepítenék a migráns terroristákat, akik kitúrnak a közmunkából és felrobbantják a feleséged, megerőszakolják a lányod.


Eszerint igen, aki nem a fideszre szavazott, az Soros embere. A sztori szempontjából muszáj ezt mondani, így teljes, így hihető, így kelti a legnagyobb hatást.

2018. ápr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

1-es: csak 5.000 Ft-ot kaptál tőle? :D :D :D :D

A Fidesztől számold össze hány ezeret kaptál meg a családod tagjai összesen! Jóval több fog kijönni, mint 5k...

Olcsó János vagy :D

2018. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát én qwára nem vagyok baloldali, mint ahogy a fidesz sem nemzeti.


És bér kommentelőkre meg csak a fidesznek tellik valószinűleg, mert hát náluk van minden pénz amit adó formájában befizetünk, nem is sajnálja a néphülyítésre.

Pedig korházakra és orvosokra is költhetné...

2018. ápr. 9. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!