Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van arra esély,...

Szerintetek van arra esély, hogy előbb-utóbb a budapestiek is megtérnek és belátják hogy nem véletlenül szavazott egyöntetűen a Fideszre a vidék vagy ők mindig megmaradnak balliberálisnak?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem mert ők annyira "értelmesek", hogy csak annyit tudnak, hogy a "fidesz ki lesz vágva", oszt cső! Értelmes alternatíva? Az minek!
2018. ápr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Magyarország háromnegyede a jobb oldalon áll. A maradék magyargyűlölő negyed remélhetőleg már csomagol és tovább áll, hátha van még ország, ahol megtűrik.
2018. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Nem kéne sem a budapestieket, sem a vidékieket egy kalap alá venni! Attól, hogy az egyik helyen ezek, a másikon azok vannak többségben, attól még az egyéneknek (bármilyen hihetetlen) önálló véleményük van. Nem szeretem az ilyen általánosításokat.

Én amúgy budapesti vagyok és nálunk a XII. kerületben pont a fidesz nyert, én mondjuk a Kétfarkú Kutyapártra szavaztam.

2018. ápr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Miért szavaztak a fideszre egyöntetűen mondd el? :D
2018. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a bölcs vidéknek kezdeményezni kellene a leválást Budapestről. Azokról a semmihez sem értő agymosottakrók.
2018. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Vidèki vagyok, pár ezres faluban èlek, mindenki tud mindent a másikról. 7 család szavazott a fideszre(szülők,nagyszülők) mèg is azt mondják,hogy ők vezettek ott is. Csaltak, vagy a drága fideszesek is szègyenkeznek a saját pártjuk miatz így inkább tagadják, hogy rájuk szavaztak. Vidèken sem fideszesek vannak!
2018. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az országot kell nézni, Magyarország az egész ország, nem a vidék vagy a főváros. És a kormányváltásra szavazók megint fölényben vannak, teljesen mindegy hogyan oszlik meg a vidék és a nem vidék között. A fölény a kormánnyal elégedetlen magyaroké.
2018. ápr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

6


"párezres" falu az azért elég nagy. Én éltem egy cirka 1800 fős faluban. Szinte senkit sem ismertem, olyan intim dolgokat pedig, hogy kik kire szavaz, pláne enm tudtam.

2018. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

van 3 millió nyugdíjas, van 1 millió cigány van 2 millió kiskorú


Ha most elüldözik azokat akik nema fideszre szavaztak akkor jól el lesznek itt az államcsőddel, mert nem lesz aki eltartja majd az országot:-D

2018. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%

Budapesti vagyok és a fideszre szavaztam...


Na? Most akkor zavar keletkezett a rendszeredben? :D

2018. ápr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!