Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olvassa valaki a Magyar...

Olvassa valaki a Magyar Narancs nevű hetilapot? Ha igen, akkor tetszik? Jelenleg jobboldali, vagy baloldali beállítottságú a lap?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
NARANCS , na szerinted milyen beálítottságú?
2010. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

"NARANCS , na szerinted milyen beálítottságú?"


Látszik, hogy soha nem vettél kezedbe egyet sem, és a filmet sem láttad. A magyar narancs az sárgább és savanyúbb! Egyébként viszonylag pártatlan (inkább a józan ész felé hajlik) szatirikus lap.

2010. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ második válaszoló!
2010. jún. 12. 15:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is sokáig úgy voltam velem, hogy narancs, tuti jobb. De aztán a kezembe vettem egyet, és több benne a balos cikk. Ennek ellenére egyetértek a másodikkal, inkább egy szatírikus lap.
2010. jún. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szatirikus? Látszik, hogy olvastátok, de csak kb. 1993-ig.


A MaNcs liberális lap, az SZDSZ(-MDF) pártvonalat nyomja. Jó kulturális rovata van, illetve volt. Kicsit kifáradt, megfakult már. A 90-es években még nagyon újító szellemű, izgalmas szemléletű és stílusú lapnak számított, mára kicsit elszürkült.

2010. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb egy hete volt a kezemben. Vagy egy hete még '93 volt? :O
2010. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!